- Тамбла алтындан бюгюн багъыр ашхы.
- Билеги кючлю, бирни джыгъар, билими кючлю, мингни джыгъар.
- Къарнынг къанлынга кийирир.
- Айран ичген – къутулду, джугъусун джалагъан – тутулду.
- Тёзген – тёш ашар!
- Джюрекге ариу – кёзге да ариу.
- Эркиши – от, тиширыу – суу.
- Терек ауса, отунчу – кёб.
- Чабар ат – джетген къыз.
- Керек ташны ауурлугъу джокъ.
- Терслик кетер, тюзлюк джетер.
- Эки къатын алгъан – эки ташны ортасына башын салгъан.
- Джарлы эскисин джамаса, къууаныр.
- Ашын ашагъанынгы, башын да сыйла.
- Юйюнг бла джау болгъандан эсе, элинг бла джау бол.
- Къонакъ аман болса, къонакъбай джунчур
- Сагъыш – къартлыкъгъа сюйюмчю.
- Элге къуллукъ этмеген, элге ие болмаз.
- Бермеген къол, алмайды.
- Ойнай-ойнай кёз чыгъар.
- Эрине къаргъыш этген къатын, эрнин къабар.
- Кесинге джетмегенни, кёб сёлешме.
- Ушамагъан – джукъмаз.
- Гитче джилтин уллу элни джандырыр.
- Таукел тауну аудурур.
- Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
- Башланнган иш битер, къымылдагъан тиш тюшер.
- Ачлыкъ отха секиртир.
- Эринчекни эр алмаз, эр алса да, кёл салмаз, кёл салса да, кёб бармаз!
- Аман къатын алгъан, арыр, иги къатын алгъан джарыр.
- Ёлген эшек бёрюден къоркъмайды.
- Кёб ант этген, кёб ётюрюк айтыр.
- Ким бла джюрюсенг, аны кёзю бла кёрюнюрсе.
- Таш ата билмеген, башына урур.
- Чакъырылмагъан къонакъ тёрге атламаз.
- Кёрмегеннге кебек – танг, битмегеннге сакъал – танг.
- Кёзю сокъурдан – къоркъма, кёлю сокъурдан – къоркъ.
- Ишлегенде эринме, ишде чолакъ кёрюнме.
- Эрни эр этерик да, къара джер этерик да, тиширыуду.
- Акъыл аздырмаз, билим тоздурмаз.
- Ата Джуртуму башы болмасам да, босагъасында ташы болайым.
- Къошда джокъгъа – юлюш джокъ.
- Аман хансны – урлугъу кёб.
- Тели турса – той бузар.
- Джолда аягъынга сакъ бол, ушакъда тилинге сакъ бол.
- Эринчекни аурууу – кёб.
- Аджашхан тёгерек айланыр.
- Хар зат кесини орнуна иги.
- Адебни адебсизден юрен.
- Тойгъан джерден туугъан джер игиди.
Дейдре, конспирация разоблачена) с днем рождения!
|
[b:446c0fce39]Youth[/b:446c0fce39], Линдачко, Сау бол!))) :smt058
|
|
|
|
|
|
[b:5c15b1a6dd]Ангелок[/b:5c15b1a6dd], Сау бол, тебе того же! :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:d46e4faa47]дейдре[/b:d46e4faa47], принимай запоздалые)))) будь счастлива...желаю, чтобы ты не успевала генерировать мечты...из-за их скорых исполнений)))) :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:f9a7486f87]дейдре[/b:f9a7486f87], тоже с опозданием, поздравляю и желаю достижения самых высоких целей, айриш принцесс!!))) :smt127 :smt127 :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:cb1789ce9a]дейдре[/b:cb1789ce9a], а я исчо раз поздравлю :smt003
С Днем Рожденья!!! :smt006
|
|
|
|
|
|
[b:968563ad94]дейдре[/b:968563ad94], :smt003
|
|
|
|
|
|
[b:cf17ade6b7]Sweet Dreams[/b:cf17ade6b7], сау бол, взаимно! :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:bdee8a4917]НЕобыкновеннаЯ,[/b:bdee8a4917]... :smt055 :smt041 :smt041 :smt041 невыразимый радость! Сау бол!!! все таг скучают... :smt010 Но надеюсь, там, где ты, прекрасно! По-другому и быть не может! :smt127
[b:bdee8a4917]аааа[/b:bdee8a4917], сау бол!=)))
|
|
|
|
|
|
Насыплы бол. Успеха и побольше реализованных идей удовлетворяющих амбиции такого целеустремлённого человека как ты!
p.s. помню как за тебя радовалась сидя в зале на землячестве. :smt023 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127 :smt127
|
|
|
|
|
|
Сау бол, [b:29751ba5bf]Акъбийче[/b:29751ba5bf]! :smt127 Редкий гость болгъанса! :smt006
|
|
|
|
|
|
[b:cc3d304d9a]Дейдре[/b:cc3d304d9a], наконец-то у моего любимого человечка День Рождения!!
Чин-чин!
[img:cc3d304d9a]http://turi100.net/upload/Image/bokali.jpg[/img:cc3d304d9a]
Дорогая Дейдре. В этот знаменательный день я хочу подарить тебе безвазмездна, то есть, даром, скромный, но очень красивый подарок - этот букет! -)))
[img:cc3d304d9a]http://proori.com/images/buket-1.jpg[/img:cc3d304d9a]
Желаю счастья, здоровья, удачи тебе и всем твоим близким :smt006
С Днем Рождения, Дейдруль :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:1b98f9d4c9]Beleza,[/b:1b98f9d4c9] Уайя.... :smt127 только щас смогла посмореть полностью)))
Еще раз Сау бол, Белезок! Къуандырдынг, кюн сайын да къуаныб джаша кесинг да! :smt054
|
|
|
|
|
|
[b:b0150a3350]дейдре[/b:b0150a3350], Пусик...... :smt003 :smt008
и тут поздравляю )))))
будь самой счастливой :smt008 :smt127 :smt127 :smt127 :smt007
|
|
|
|
|
|
[b:f884502722]Дейдре!
Насыплы бол :smt008 Этген муратларынг толсунла...)))
[/b:f884502722]
[img:f884502722]http://s009.radikal.ru/i307/1109/a5/e6b6ae958964.jpg[/img:f884502722]
|
|
|
|
|
|
Макса, присоединяюсь ко всем пожеланиям. Тепла и радости! Насыблы бол! :smt127
[img:4b822115ec]http://vcegdaprazdnik.ru/uploads/posts/2010-07/1278926324_1260167070_1-90.gif[/img:4b822115ec]
|
|
|
|
|
|
[b:59a1e0cb46]дейдре[/b:59a1e0cb46], Макса, поздравляю :smt006 :smt008 :smt127
[img:59a1e0cb46]http://dlm1.meta.ua/pic/0/36/211/R5Xpwbx3Pa.jpg[/img:59a1e0cb46]
|
|
|
|
|
|
[b:4b7cc71324]Ангелок[/b:4b7cc71324], :smt004 :smt005 :smt005 Сау бол, Ангелочка))) :smt127
[b:4b7cc71324]Дымка[/b:4b7cc71324], Сау бол!))) Биргелей! :smt127
[b:4b7cc71324]Маляк[/b:4b7cc71324], Сау бол! :smt127 :smt127 :smt127
[b:4b7cc71324]zuu[/b:4b7cc71324], Сау бол, Зуу))) :smt127 какие красивые, сохранила! :smt007
|
|
|
|
|
|
[b:c32e43d200]дейдре[/b:c32e43d200], желаю... Ну чтобы ,вот прям ОГОГО, КАК ВСЁ ХОРОШО, было ,стало и будет! Чтобы сама себе завидовала;)И ближайшее время открыли бы в этом разделе тему,как у Рашми;) Насыблы бол :smt127
|
|
|
|
|
|
[b:0f9cce75ac]darling[/b:0f9cce75ac], сау бол :smt127 *вот я тормоз)))))*
|
||||
|
|
|
|||
Читают тему (гостей: 1)

