Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Къыйынлы джети элге оноу этер.
  • Тура эдим джата, къайдан чыкъды хата?
  • Чомарт къонакъ юй иесин сыйлар.
  • Айырылгъанланы айю ашар, бёлюннгенлени бёрю ашар.
  • Къарнынг ауруса, ауузунгу тый
  • Атынг аманнга чыкъгъандан эсе, джанынг тамагъынгдан чыкъсын.
  • Ана къойну – балагъа джандет.
  • Къаллай салам берсенг, аллай джууаб алырса.
  • Къалгъан ишге къар джауар.
  • Тюкюрюк баш джармаз, налат кёз чыгъармаз!
  • Къан бла кирген, джан бла чыгъар.
  • Аякъларынгы джууургъанынга кёре узат.
  • Ариу – кёзге, акъыл – джюрекге.
  • Ханнга да келеди хариблик.
  • Накъырданы арты керти болур.
  • Сакъламагъан затынга джолукъсанг, не бек къууанаса, не бек ачыйса.
  • Эри аманны, къатыны – аман.
  • Къанны къан бла джуума, аманны аман бла къуума.
  • Билим насыб берир, билим джолну керир.
  • Чоюнну башы ачыкъ болса, итге уят керекди.
  • Мадар болса, къадар болур.
  • Юй кюйдю да, кюйюз чыкъды, ортасындан тюйюш чыкъды.
  • Хар зат кесини орнуна иги.
  • Билим ат болуб да чабар, къуш болуб да учар.
  • Джашлыкъ этмеген, башлыкъ этмез.
  • Акъыллы эркиши атын махтар, акъылсыз эркиши къатынын махтар.
  • Ач уят къоймаз.
  • Айныгъанлы алты кюн, тогъайгъанлы тогъуз кюн.
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Бюгюн дуния кибик, тамбла ахыратды.
  • Ёпкелегенни ашы татлы болады.
  • Таякъ этден ётер, тил сюекден ётер.
  • Тилчи тилден къаныкъмаз.
  • Тойгъандан сора, ашны сёкме.
  • Аман къатын сабий табса, бий болур…
  • Адеб джокъда, намыс джокъ.
  • Къарыусузгъа кюлме, онгсузгъа тийме.
  • Мухар, кеси тойса да, кёзю тоймаз.
  • Уруну арты – къуру.
  • Дженгил джетерикме деб, узун джолну къоюб, къысхасын барма.
  • Чарсда алчыны эл кёреди.
  • Къызбайны юйюне дери сюрсенг, батыр болур.
  • Аман киши кеси юйюнде – къонакъ.
  • Къралынгы – душмандан, башынгы от бла суудан сакъла.
  • Башсыз урчукъ тюзюне айланмаз.
  • Ауурну тюбю бла, дженгилни башы бла джюрюген.
  • Джаралыны джастыгъында сау ёлюр.
  • Бермеген къол, алмайды.
  • Байлыкъдан саулукъ ашхыды.
  • Байлыкъ келсе, акъыл кетер.

 

Страницы: Пред. 1 2 3
RSS
С Днём Рождения, Ангелок!
 
Фооотя! С прошедшим. :smt127 прости что не вспомнила вовремя :smt009 [img:5df5e2f6b2]http://www.italia-ru.it/files/78f549ea056e3150128490f78f51682c.jpg[/img:5df5e2f6b2]
 
Фотя, я тебя люблю! :smt127
 
Василек))))) сенден чыкъдымы бу къайгъы?:):):):):) Мне даже от Марьям заранее пришлось подарок получить ))))))) :smt005 Спасибо, мои девочки )))))) я вас тоже очень люблю ))))) Но ваш кусочек праздничного торта будет ждать в конце августа )))))
 
[b:dba2bfcbb9]Ангееелооочеккк[/b:dba2bfcbb9] [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/angel/68.gif[/img:dba2bfcbb9] :smt127 :smt127 :smt127 теперь-то уж точно 29 августа! :smt003 Я спешу, тебя, поздравить с твоим прекрасным Днем Рождения!!! :smt007 Будь счастлива ДЕВА-ДЕВА -ДЕВАчка мояяяя)))))) Здоровья, тебе и твоим близким, исполнения всех светлых желаний и многа многа радости :smt127 [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/happy/58.gif[/img:dba2bfcbb9]
 
Фатюш, туугъан кюнюнг бла! Желаю тебе перестать быть бесполым ангелком и стать прекрасной девушкой со всеми соответствующими атрибутами вплоть до ...(пусть дальше Далила продолжит))))) *здесь цветы*
 
http://img.mota.ru/upload/wallpapers/2009/04/12/09/01/20868/mota_ru_9120412-1920x1200.jpg [color=blue:722d4f250c] Фатюшкин, мелекчик, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма.) Саулукълу, насыблы, къууанчлы бол. Умница/красавица/гордость уже не только семьи...в общем заслуженная завидная невеста болдунг.) Пусть все, о чем мечтается, - сбывается.:smt001 [/color:722d4f250c] [img:722d4f250c]http://www.allgraphics123.com/ag/01/13146/13146.jpg[/img:722d4f250c]
 
[img:4c635cb1b0]http://beautiful-island.50webs.com/beautiful-island/ocean-flowers.jpg[/img:4c635cb1b0] [img:4c635cb1b0]http://www.fotocvetov.ru/pole/055028.jpg[/img:4c635cb1b0]
 
Фатимка! Поздравляю! Насыблычыкъ бол! :smt127 :smt127 :smt127
 
[i:4e80dad9fe][b:4e80dad9fe]Радость моя, с днем рождения[/b:4e80dad9fe][/i:4e80dad9fe] :smt127 :smt127 :smt127 [img:4e80dad9fe]http://www.popularvirals.com/images/holidays/birthday/happy-birthday-0102-flowers.gif[/img:4e80dad9fe]
 
[b:3e6569c7d0]Фатимка))) Насыплы бол))) Муратларынга жет...))) Аллах игисин берсин...))) [/b:3e6569c7d0] [img:3e6569c7d0]http://ilovephoto.info/files/big_a55e481d3d677a4203e76287950ba01a131437626215.jpg[/img:3e6569c7d0]
 
[b:d6dfb8eb0b]super къыз[/b:d6dfb8eb0b], Линка)))) спасибо, моя мухоморочка)))) :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]Фортуна Фиделя[/b:d6dfb8eb0b], мен кесиме уже "прекрасная девушка "деб турсам, сен меннге только бол деймисе?))))))) шучу))) спасибо, Оксан :smt127 *къоркъа - къоркъа* :smt008 )))) [b:d6dfb8eb0b]диль дивана[/b:d6dfb8eb0b], Спасибо, Джамися :smt001 спасибо, милая :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]darling[/b:d6dfb8eb0b], Зухрушка, питерский дружочек, спасибо :smt127 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Рашми[/b:d6dfb8eb0b], Индииииисяяяяяяя :smt008 :smt008 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Дымка[/b:d6dfb8eb0b], Лейлюшка, бек сау бол, дорогая :smt127 :smt008 Девочки, спасибо большое за поздравления))) очень приятно))) и вам желаю всего самого доброго светлого :smt001 Пусть каждый день одаривает щедро вас теплом и улыбками :smt001
Страницы: Пред. 1 2 3
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам