Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Таукел къуру къалмаз.
  • Джыланны къуйругъундан басарынг келсе, аны башы болгъанын унутма.
  • Ауругъан – джашаудан умутчу.
  • Кёпюр салгъан кеси ётер, уру къазгъан кеси кетер.
  • Адебни адебсизден юрен.
  • Аджал соруб келмез, келсе, къайтыб кетмез.
  • Кесине оноу эте билмеген, халкъына да эте билмез.
  • Уллу сёлешме да, уллу къаб.
  • Тойгъанлыкъ къойгъа джарашады.
  • Этим кетсе да, сюегим къалыр.
  • Нарт сёз – тилни бети.
  • Ариу сёз – къылычдан джити.
  • Аман хансны – урлугъу кёб.
  • Джарлы эскисин джамаса, къууаныр.
  • Кёзю сокъурдан – къоркъма, кёлю сокъурдан – къоркъ.
  • Юйлю уругъа ит чабмаз.
  • Ишлерге уял да, ашаргъа табма.
  • Ишлегенде эринме, ишде чолакъ кёрюнме.
  • Адеб этмеген, адеб кёрмез.
  • Ана къолу ачытмаз.
  • Дуния мал дунияда къалады.
  • Сёз сёзню айтдырыр.
  • Къарт болгъан джерде, берекет болур, сабий болгъан джерде, оюн болур.
  • Кёз – сюйген джерде, къол – ауругъан джерде.
  • Магъанасыз сёз – тауушсуз сыбызгъы.
  • Кёлсюзден сёзсюз тууар.
  • Биреуге аманлыкъны тилеме да, кесинге ашхылыкъны тиле.
  • Ачыу алгъа келсе, акъыл артха къалады.
  • Аш кетер да бет къалыр.
  • Ёгюзню мюйюзюнден тутадыла, адамны сёзюнден тутадыла.
  • Сормай – алма, чакъырылмай – барма.
  • Къызбайны юйюне дери сюрсенг, батыр болур.
  • Ач отунчуну ачыуу – бурнунда.
  • Ханы къызы буюгъа-буюгъа киштик болду.
  • Аш хазыр болса, иш харам болур.
  • Къолу уллу – асыу, аягъы уллу – джарсыу.
  • Чомарт къолда мал къалмаз.
  • Ат да турмайды бир териде.
  • Ёпкелегенни ашы татлы болады.
  • Терек ауса, отунчу – кёб.
  • Чёбню кёлтюрсенг, тюбюнден сёз чыгъар.
  • Чакъырылмагъан къонакъ къачан кетерин сормаз.
  • Экеу тутушса, биреу джыгъылыр.
  • Тилсиз миллет джокъ болур.
  • Сагъыш – къартлыкъгъа сюйюмчю.
  • Байны оноуу, джарлыгъа джарамаз.
  • Акъылсызны джууукъгъа алма, акъыллыны кенгнге салма.
  • Ётюрюкню къуйругъу – бир тутум.
  • Джылыгъа джылан илешир.
  • Ётген ёмюр – акъгъан суу.

 

Страницы: Пред. 1 2 3
RSS
С Днём Рождения, Ангелок!
 
Фооотя! С прошедшим. :smt127 прости что не вспомнила вовремя :smt009 [img:5df5e2f6b2]http://www.italia-ru.it/files/78f549ea056e3150128490f78f51682c.jpg[/img:5df5e2f6b2]
 
Фотя, я тебя люблю! :smt127
 
Василек))))) сенден чыкъдымы бу къайгъы?:):):):):) Мне даже от Марьям заранее пришлось подарок получить ))))))) :smt005 Спасибо, мои девочки )))))) я вас тоже очень люблю ))))) Но ваш кусочек праздничного торта будет ждать в конце августа )))))
 
[b:dba2bfcbb9]Ангееелооочеккк[/b:dba2bfcbb9] [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/angel/68.gif[/img:dba2bfcbb9] :smt127 :smt127 :smt127 теперь-то уж точно 29 августа! :smt003 Я спешу, тебя, поздравить с твоим прекрасным Днем Рождения!!! :smt007 Будь счастлива ДЕВА-ДЕВА -ДЕВАчка мояяяя)))))) Здоровья, тебе и твоим близким, исполнения всех светлых желаний и многа многа радости :smt127 [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/happy/58.gif[/img:dba2bfcbb9]
 
Фатюш, туугъан кюнюнг бла! Желаю тебе перестать быть бесполым ангелком и стать прекрасной девушкой со всеми соответствующими атрибутами вплоть до ...(пусть дальше Далила продолжит))))) *здесь цветы*
 
http://img.mota.ru/upload/wallpapers/2009/04/12/09/01/20868/mota_ru_9120412-1920x1200.jpg [color=blue:722d4f250c] Фатюшкин, мелекчик, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма.) Саулукълу, насыблы, къууанчлы бол. Умница/красавица/гордость уже не только семьи...в общем заслуженная завидная невеста болдунг.) Пусть все, о чем мечтается, - сбывается.:smt001 [/color:722d4f250c] [img:722d4f250c]http://www.allgraphics123.com/ag/01/13146/13146.jpg[/img:722d4f250c]
 
[img:4c635cb1b0]http://beautiful-island.50webs.com/beautiful-island/ocean-flowers.jpg[/img:4c635cb1b0] [img:4c635cb1b0]http://www.fotocvetov.ru/pole/055028.jpg[/img:4c635cb1b0]
 
Фатимка! Поздравляю! Насыблычыкъ бол! :smt127 :smt127 :smt127
 
[i:4e80dad9fe][b:4e80dad9fe]Радость моя, с днем рождения[/b:4e80dad9fe][/i:4e80dad9fe] :smt127 :smt127 :smt127 [img:4e80dad9fe]http://www.popularvirals.com/images/holidays/birthday/happy-birthday-0102-flowers.gif[/img:4e80dad9fe]
 
[b:3e6569c7d0]Фатимка))) Насыплы бол))) Муратларынга жет...))) Аллах игисин берсин...))) [/b:3e6569c7d0] [img:3e6569c7d0]http://ilovephoto.info/files/big_a55e481d3d677a4203e76287950ba01a131437626215.jpg[/img:3e6569c7d0]
 
[b:d6dfb8eb0b]super къыз[/b:d6dfb8eb0b], Линка)))) спасибо, моя мухоморочка)))) :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]Фортуна Фиделя[/b:d6dfb8eb0b], мен кесиме уже "прекрасная девушка "деб турсам, сен меннге только бол деймисе?))))))) шучу))) спасибо, Оксан :smt127 *къоркъа - къоркъа* :smt008 )))) [b:d6dfb8eb0b]диль дивана[/b:d6dfb8eb0b], Спасибо, Джамися :smt001 спасибо, милая :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]darling[/b:d6dfb8eb0b], Зухрушка, питерский дружочек, спасибо :smt127 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Рашми[/b:d6dfb8eb0b], Индииииисяяяяяяя :smt008 :smt008 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Дымка[/b:d6dfb8eb0b], Лейлюшка, бек сау бол, дорогая :smt127 :smt008 Девочки, спасибо большое за поздравления))) очень приятно))) и вам желаю всего самого доброго светлого :smt001 Пусть каждый день одаривает щедро вас теплом и улыбками :smt001
Страницы: Пред. 1 2 3
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам