Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Бастасын ашагъан, хантусун да ичер.
  • Юй кюйдю да, кюйюз чыкъды, ортасындан тюйюш чыкъды.
  • Айтхан сёзюне табылгъан.
  • Ашха уста, юйюнде болсун
  • Ишни аллы бла къууанма да, арты бла къууан.
  • Олтуруб кёрюнмей эди да, ёрге туруб кёрюне эди.
  • Джюрек кёзден алгъа кёрюр.
  • Бетинги сатма, малынгы сат.
  • Ариу сёз – къылычдан джити.
  • Булут кёкге джарашыу, уят бетге джарашыу.
  • Бал чибинни ургъаны – ачы, балы – татлы.
  • Джарлыны эшигин махтагъан джабар.
  • Байлыкъ келсе, акъыл кетер.
  • Иги адам абынса да, джангылмаз.
  • Тил джюрекге джол ишлейди.
  • Кесине гебен этелмеген, биреуге черен эте эди.
  • Гырджын – тепсини тамадасы.
  • Джеринден айырылгъан – джети джылар, джуртундан айырылгъан – ёлгюнчю джылар.
  • Ашда уялгъан – мухар, ишде уялгъан – хомух.
  • Болджал ишни бёрю ашар.
  • Накъырданы арты керти болур.
  • Алтыда кюлмеген, алтмышда кюлмез.
  • Таш бла ургъанны, аш бла ур.
  • Джашынгы кесинг юретмесенг, джашау юретир.
  • Эли джокъну – кёлю джокъ.
  • Тамырсыз терекге таянма – джыгъылырса.
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.
  • Джетген къыз джерли эшекни танымаз.
  • Ашхылыкъ джерде джатмайды, аманлыкъ суугъа батмайды.
  • Биреу къой излей, биреу той излей.
  • Сагъышы джокъ – джукъучу, акъылы джокъ – къаугъачы.
  • Чакъырылмагъан къонакъ – орунсуз.
  • Асхат ашлыкъ сата, юйдегиси ачдан къата.
  • Бал – татлы, балдан да бала – татлы.
  • Зар адамны насыбы болмаз.
  • Ишленмеген джаш – джюгенсиз ат, ишленмеген къыз – тузсуз хант.
  • Джаным-тиним – окъуу, билим.
  • Мал ёлсе, сюек къалыр, адам ёлсе, иши къалыр.
  • Уллу сёзде уят джокъ.
  • Къонакъ аз олтурур, кёб сынар.
  • Башы ишлегенни, ауузу да ишлер.
  • Насыб бютеу халкъны юлюшюдю.
  • Кийим тукъум сордурур.
  • Къарт бла баш аша, джаш бла аякъ аша.
  • Аманнга игилик этсенг, юйюнге сау бармазса.
  • Уллу суу бла уллу ауруудан башынгы сакъла.
  • Эринчекни аурууу – кёб.
  • Къонакъ болсанг, ийнакъ бол.
  • Суу кетер, таш къалыр.
  • Чомартха Тейри да борчлуду.

 

Страницы: Пред. 1 2 3
RSS
С Днём Рождения, Ангелок!
 
Фооотя! С прошедшим. :smt127 прости что не вспомнила вовремя :smt009 [img:5df5e2f6b2]http://www.italia-ru.it/files/78f549ea056e3150128490f78f51682c.jpg[/img:5df5e2f6b2]
 
Фотя, я тебя люблю! :smt127
 
Василек))))) сенден чыкъдымы бу къайгъы?:):):):):) Мне даже от Марьям заранее пришлось подарок получить ))))))) :smt005 Спасибо, мои девочки )))))) я вас тоже очень люблю ))))) Но ваш кусочек праздничного торта будет ждать в конце августа )))))
 
[b:dba2bfcbb9]Ангееелооочеккк[/b:dba2bfcbb9] [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/angel/68.gif[/img:dba2bfcbb9] :smt127 :smt127 :smt127 теперь-то уж точно 29 августа! :smt003 Я спешу, тебя, поздравить с твоим прекрасным Днем Рождения!!! :smt007 Будь счастлива ДЕВА-ДЕВА -ДЕВАчка мояяяя)))))) Здоровья, тебе и твоим близким, исполнения всех светлых желаний и многа многа радости :smt127 [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/happy/58.gif[/img:dba2bfcbb9]
 
Фатюш, туугъан кюнюнг бла! Желаю тебе перестать быть бесполым ангелком и стать прекрасной девушкой со всеми соответствующими атрибутами вплоть до ...(пусть дальше Далила продолжит))))) *здесь цветы*
 
http://img.mota.ru/upload/wallpapers/2009/04/12/09/01/20868/mota_ru_9120412-1920x1200.jpg [color=blue:722d4f250c] Фатюшкин, мелекчик, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма.) Саулукълу, насыблы, къууанчлы бол. Умница/красавица/гордость уже не только семьи...в общем заслуженная завидная невеста болдунг.) Пусть все, о чем мечтается, - сбывается.:smt001 [/color:722d4f250c] [img:722d4f250c]http://www.allgraphics123.com/ag/01/13146/13146.jpg[/img:722d4f250c]
 
[img:4c635cb1b0]http://beautiful-island.50webs.com/beautiful-island/ocean-flowers.jpg[/img:4c635cb1b0] [img:4c635cb1b0]http://www.fotocvetov.ru/pole/055028.jpg[/img:4c635cb1b0]
 
Фатимка! Поздравляю! Насыблычыкъ бол! :smt127 :smt127 :smt127
 
[i:4e80dad9fe][b:4e80dad9fe]Радость моя, с днем рождения[/b:4e80dad9fe][/i:4e80dad9fe] :smt127 :smt127 :smt127 [img:4e80dad9fe]http://www.popularvirals.com/images/holidays/birthday/happy-birthday-0102-flowers.gif[/img:4e80dad9fe]
 
[b:3e6569c7d0]Фатимка))) Насыплы бол))) Муратларынга жет...))) Аллах игисин берсин...))) [/b:3e6569c7d0] [img:3e6569c7d0]http://ilovephoto.info/files/big_a55e481d3d677a4203e76287950ba01a131437626215.jpg[/img:3e6569c7d0]
 
[b:d6dfb8eb0b]super къыз[/b:d6dfb8eb0b], Линка)))) спасибо, моя мухоморочка)))) :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]Фортуна Фиделя[/b:d6dfb8eb0b], мен кесиме уже "прекрасная девушка "деб турсам, сен меннге только бол деймисе?))))))) шучу))) спасибо, Оксан :smt127 *къоркъа - къоркъа* :smt008 )))) [b:d6dfb8eb0b]диль дивана[/b:d6dfb8eb0b], Спасибо, Джамися :smt001 спасибо, милая :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]darling[/b:d6dfb8eb0b], Зухрушка, питерский дружочек, спасибо :smt127 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Рашми[/b:d6dfb8eb0b], Индииииисяяяяяяя :smt008 :smt008 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Дымка[/b:d6dfb8eb0b], Лейлюшка, бек сау бол, дорогая :smt127 :smt008 Девочки, спасибо большое за поздравления))) очень приятно))) и вам желаю всего самого доброго светлого :smt001 Пусть каждый день одаривает щедро вас теплом и улыбками :smt001
Страницы: Пред. 1 2 3
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам