Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Башы джабылгъан челекге, кир тюшмез.
  • Тойгъан джерден туугъан джер игиди.
  • Aдам боллукъ, сыфатындан белгили.
  • Акъыл къартда, джашда тюйюлдю – башдады.
  • Джылыгъа джылан илешир.
  • Ач уят къоймаз.
  • Тенги кёбню джау алмаз, акъылы кёбню дау алмаз.
  • Ёлюк кебинсиз къалмаз.
  • Кюл тюбюндеги от кёрюнмейди.
  • Чомарт къолда мал къалмаз.
  • Сакъалы текени да бар, мыйыгъы киштикни да бар.
  • Ашха уста, юйюнде болсун
  • Къобан да къуру да къобханлай турмайды, адам да къуру да патчахлай турмайды.
  • Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Ойнай билмеген, оюн бузар.
  • Бёрю да ач къалмасын, эчки да ашалмасын.
  • Харам къарнашдан, халал тенг ашхы.
  • Аз сёлеш, кёб ишле.
  • Ёзденликни джайгъан – джокълукъ.
  • Малны кют, джерни тюрт.
  • Тил – кесген бычакъ, сёз – атылгъан окъ.
  • Азыгъы аз, алгъа къабар, аты аман, алгъа чабар.
  • Къыз тиширыу кеси юйюнде да къонакъды.
  • Эки элинги тыйсанг, джети элде махталырса.
  • Нёгер болсанг, тенг бол, тенг болмасанг, кенг бол.
  • Аман эсирсе, юйюн ояр.
  • Биреуню тёрюнден, кесинги эшик артынг игиди.
  • Эм уллу байлыкъ – джан саулукъ.
  • Эртде тургъан джылкъычыны эркек аты тай табар.
  • Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
  • Ариу сёз аурууунгу алыр.
  • Итли къонакъ джарашмаз.
  • Чакъырылмагъан къонакъ тёрге атламаз.
  • Тенгни тенглиги джашай барсанг билинир.
  • Мал ёлсе, сюек къалыр, адам ёлсе, иши къалыр.
  • Ичимден чыкъды хата, къайры барайым сата?
  • Ётюрюкню башын керти кесер.
  • Аллахдан тилесенг, кёб тиле.
  • Эте билген, этген этеди, эте билмеген, юретген этеди!
  • Эли джокъну – кёлю джокъ.
  • Джаз бир кюнню джатсанг, къыш талай кюнню абынырса.
  • Тёзген – тёш ашар!
  • Ариу сёз – джаннга азыкъ, аман сёз – башха къазыкъ.
  • Акъыл аздырмаз, билим тоздурмаз.
  • Сууда джау джокъ, кёб сёзде магъана джокъ.
  • Чёбню кёлтюрсенг, тюбюнден сёз чыгъар.
  • Джырчы ёлсе, джыры къалыр.
  • Кёбге таш атма.
  • Бозанг болмагъан джерге, къалагъынгы сукъма.

 

Страницы: Пред. 1 2 3
RSS
С Днём Рождения, Ангелок!
 
Фооотя! С прошедшим. :smt127 прости что не вспомнила вовремя :smt009 [img:5df5e2f6b2]http://www.italia-ru.it/files/78f549ea056e3150128490f78f51682c.jpg[/img:5df5e2f6b2]
 
Фотя, я тебя люблю! :smt127
 
Василек))))) сенден чыкъдымы бу къайгъы?:):):):):) Мне даже от Марьям заранее пришлось подарок получить ))))))) :smt005 Спасибо, мои девочки )))))) я вас тоже очень люблю ))))) Но ваш кусочек праздничного торта будет ждать в конце августа )))))
 
[b:dba2bfcbb9]Ангееелооочеккк[/b:dba2bfcbb9] [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/angel/68.gif[/img:dba2bfcbb9] :smt127 :smt127 :smt127 теперь-то уж точно 29 августа! :smt003 Я спешу, тебя, поздравить с твоим прекрасным Днем Рождения!!! :smt007 Будь счастлива ДЕВА-ДЕВА -ДЕВАчка мояяяя)))))) Здоровья, тебе и твоим близким, исполнения всех светлых желаний и многа многа радости :smt127 [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/happy/58.gif[/img:dba2bfcbb9]
 
Фатюш, туугъан кюнюнг бла! Желаю тебе перестать быть бесполым ангелком и стать прекрасной девушкой со всеми соответствующими атрибутами вплоть до ...(пусть дальше Далила продолжит))))) *здесь цветы*
 
http://img.mota.ru/upload/wallpapers/2009/04/12/09/01/20868/mota_ru_9120412-1920x1200.jpg [color=blue:722d4f250c] Фатюшкин, мелекчик, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма.) Саулукълу, насыблы, къууанчлы бол. Умница/красавица/гордость уже не только семьи...в общем заслуженная завидная невеста болдунг.) Пусть все, о чем мечтается, - сбывается.:smt001 [/color:722d4f250c] [img:722d4f250c]http://www.allgraphics123.com/ag/01/13146/13146.jpg[/img:722d4f250c]
 
[img:4c635cb1b0]http://beautiful-island.50webs.com/beautiful-island/ocean-flowers.jpg[/img:4c635cb1b0] [img:4c635cb1b0]http://www.fotocvetov.ru/pole/055028.jpg[/img:4c635cb1b0]
 
Фатимка! Поздравляю! Насыблычыкъ бол! :smt127 :smt127 :smt127
 
[i:4e80dad9fe][b:4e80dad9fe]Радость моя, с днем рождения[/b:4e80dad9fe][/i:4e80dad9fe] :smt127 :smt127 :smt127 [img:4e80dad9fe]http://www.popularvirals.com/images/holidays/birthday/happy-birthday-0102-flowers.gif[/img:4e80dad9fe]
 
[b:3e6569c7d0]Фатимка))) Насыплы бол))) Муратларынга жет...))) Аллах игисин берсин...))) [/b:3e6569c7d0] [img:3e6569c7d0]http://ilovephoto.info/files/big_a55e481d3d677a4203e76287950ba01a131437626215.jpg[/img:3e6569c7d0]
 
[b:d6dfb8eb0b]super къыз[/b:d6dfb8eb0b], Линка)))) спасибо, моя мухоморочка)))) :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]Фортуна Фиделя[/b:d6dfb8eb0b], мен кесиме уже "прекрасная девушка "деб турсам, сен меннге только бол деймисе?))))))) шучу))) спасибо, Оксан :smt127 *къоркъа - къоркъа* :smt008 )))) [b:d6dfb8eb0b]диль дивана[/b:d6dfb8eb0b], Спасибо, Джамися :smt001 спасибо, милая :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]darling[/b:d6dfb8eb0b], Зухрушка, питерский дружочек, спасибо :smt127 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Рашми[/b:d6dfb8eb0b], Индииииисяяяяяяя :smt008 :smt008 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Дымка[/b:d6dfb8eb0b], Лейлюшка, бек сау бол, дорогая :smt127 :smt008 Девочки, спасибо большое за поздравления))) очень приятно))) и вам желаю всего самого доброго светлого :smt001 Пусть каждый день одаривает щедро вас теплом и улыбками :smt001
Страницы: Пред. 1 2 3
Читают тему (гостей: 2)

 

Написать нам