Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Эл ауузу – элия.
  • Атлыны кёрсе, джаяуну буту талыр.
  • Къарын къуру болса, джюрек уру болур.
  • Ашха уста, юйюнде болсун
  • Ачылгъан эт джабылыр, кёрген кёз унутмаз.
  • Билим къая тешер.
  • Бир онгсуз адам адет чыгъарды, деб эштирик тюлсе.
  • Телиге от эт десенг, юйюнге от салыр.
  • Этни бети бла шорпасы.
  • Джангыз торгъай джырламаз.
  • Кюлме джашха – келир башха.
  • Артына баргъанны, къатына барма.
  • Сескекли кесин билдирир.
  • Аман къатын сабий табса, бий болур…
  • Аджашхан тёгерек айланыр.
  • Байны оноуу, джарлыгъа джарамаз.
  • Онгсузну – джакъла, тенгликни – сакъла.
  • Мухар, кеси тойса да, кёзю тоймаз.
  • Чакъырылмагъан къонакъ – орунсуз.
  • Чабакъсыз кёлге къармакъ салгъанлыкъгъа, чабакъ тутмазса.
  • Байлыкъ тауусулур, билим тауусулмаз.
  • Иги – алгъыш этер, аман – къаргъыш этер.
  • Мени джылытмагъан кюн, меннге тиймесин!
  • Миллетни бойну – базыкъ, аны бла кюрешген – джазыкъ.
  • Тешигини къатында, чычхан да батыр болур.
  • Бал ашаргъа сюе эсенг, чибин ургъаннга тёз.
  • Ойнай билмеген, оюн бузар.
  • Джаз бир кюнню джатсанг, къыш талай кюнню абынырса.
  • Адебсиз адам – джюгенсиз ат.
  • Мен да «сен», дейме, сен да «кесим», дейсе.
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.
  • Элде адам къалмаса, ит тахтагъа минер.
  • Аджалсыз ёлюм болмаз.
  • Ариу сёз – къылычдан джити.
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Къарт болгъан джерде, берекет болур, сабий болгъан джерде, оюн болур.
  • Таугъа чыгъаллыкъ эсенг, тюзде къалма.
  • Аман адам этегингден тутса, кес да къач.
  • Сёлеш деб шай берген, тохта деб, сом берген.
  • Нёгерсизни джолу узун.
  • Ашхы сёз таш тешер.
  • Джарлы тюеге минсе да, ит къабар.
  • Ауузу бла къуш тута айланады.
  • Билимли ёлмез, билимсиз кёрмез.
  • Тил – кесген бычакъ, сёз – атылгъан окъ.
  • Ашда уялгъан – мухар, ишде уялгъан – хомух.
  • Алма терегинден кери кетмез.
  • Баш болса, бёрк табылыр.
  • Къоркъакъны кёзю экили кёрюр.
  • Телини эшигин, махтау джабар.

 

Страницы: Пред. 1 2 3
RSS
С Днём Рождения, Ангелок!
 
Фооотя! С прошедшим. :smt127 прости что не вспомнила вовремя :smt009 [img:5df5e2f6b2]http://www.italia-ru.it/files/78f549ea056e3150128490f78f51682c.jpg[/img:5df5e2f6b2]
 
Фотя, я тебя люблю! :smt127
 
Василек))))) сенден чыкъдымы бу къайгъы?:):):):):) Мне даже от Марьям заранее пришлось подарок получить ))))))) :smt005 Спасибо, мои девочки )))))) я вас тоже очень люблю ))))) Но ваш кусочек праздничного торта будет ждать в конце августа )))))
 
[b:dba2bfcbb9]Ангееелооочеккк[/b:dba2bfcbb9] [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/angel/68.gif[/img:dba2bfcbb9] :smt127 :smt127 :smt127 теперь-то уж точно 29 августа! :smt003 Я спешу, тебя, поздравить с твоим прекрасным Днем Рождения!!! :smt007 Будь счастлива ДЕВА-ДЕВА -ДЕВАчка мояяяя)))))) Здоровья, тебе и твоим близким, исполнения всех светлых желаний и многа многа радости :smt127 [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/happy/58.gif[/img:dba2bfcbb9]
 
Фатюш, туугъан кюнюнг бла! Желаю тебе перестать быть бесполым ангелком и стать прекрасной девушкой со всеми соответствующими атрибутами вплоть до ...(пусть дальше Далила продолжит))))) *здесь цветы*
 
http://img.mota.ru/upload/wallpapers/2009/04/12/09/01/20868/mota_ru_9120412-1920x1200.jpg [color=blue:722d4f250c] Фатюшкин, мелекчик, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма.) Саулукълу, насыблы, къууанчлы бол. Умница/красавица/гордость уже не только семьи...в общем заслуженная завидная невеста болдунг.) Пусть все, о чем мечтается, - сбывается.:smt001 [/color:722d4f250c] [img:722d4f250c]http://www.allgraphics123.com/ag/01/13146/13146.jpg[/img:722d4f250c]
 
[img:4c635cb1b0]http://beautiful-island.50webs.com/beautiful-island/ocean-flowers.jpg[/img:4c635cb1b0] [img:4c635cb1b0]http://www.fotocvetov.ru/pole/055028.jpg[/img:4c635cb1b0]
 
Фатимка! Поздравляю! Насыблычыкъ бол! :smt127 :smt127 :smt127
 
[i:4e80dad9fe][b:4e80dad9fe]Радость моя, с днем рождения[/b:4e80dad9fe][/i:4e80dad9fe] :smt127 :smt127 :smt127 [img:4e80dad9fe]http://www.popularvirals.com/images/holidays/birthday/happy-birthday-0102-flowers.gif[/img:4e80dad9fe]
 
[b:3e6569c7d0]Фатимка))) Насыплы бол))) Муратларынга жет...))) Аллах игисин берсин...))) [/b:3e6569c7d0] [img:3e6569c7d0]http://ilovephoto.info/files/big_a55e481d3d677a4203e76287950ba01a131437626215.jpg[/img:3e6569c7d0]
 
[b:d6dfb8eb0b]super къыз[/b:d6dfb8eb0b], Линка)))) спасибо, моя мухоморочка)))) :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]Фортуна Фиделя[/b:d6dfb8eb0b], мен кесиме уже "прекрасная девушка "деб турсам, сен меннге только бол деймисе?))))))) шучу))) спасибо, Оксан :smt127 *къоркъа - къоркъа* :smt008 )))) [b:d6dfb8eb0b]диль дивана[/b:d6dfb8eb0b], Спасибо, Джамися :smt001 спасибо, милая :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]darling[/b:d6dfb8eb0b], Зухрушка, питерский дружочек, спасибо :smt127 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Рашми[/b:d6dfb8eb0b], Индииииисяяяяяяя :smt008 :smt008 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Дымка[/b:d6dfb8eb0b], Лейлюшка, бек сау бол, дорогая :smt127 :smt008 Девочки, спасибо большое за поздравления))) очень приятно))) и вам желаю всего самого доброго светлого :smt001 Пусть каждый день одаривает щедро вас теплом и улыбками :smt001
Страницы: Пред. 1 2 3
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам