Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Таукел адам тау тешер.
  • Ач къарынны, токъ билмез
  • Къарнынг къанлынга кийирир.
  • Хазыр ашха – терен къашыкъ.
  • Адам къыйынлыгъын кёлтюрюр, зауукълугъун кёлтюрмез.
  • Сагъыш – къартлыкъгъа сюйюмчю.
  • Дуния мал дунияда къалады.
  • Баланы адам этген анады.
  • Адам бла мюлк юлешмеген эсенг, ол адамны билиб бошагъанма, деб кесинги алдама.
  • Соргъан айыб тюлдю, билмеген айыбды.
  • Адамны артындан къара сабан сюрме.
  • Нёгерсизни джолу узун.
  • Юй кюйдю да, кюйюз чыкъды, ортасындан тюйюш чыкъды.
  • Рысхы – сют юсюнде кёмюк кибикди.
  • Тюзлюк тас болмайды.
  • Ётюрюкден тюбю джокъ, кёлтюрюрге джиби джокъ.
  • Рысхы – насыбха къор.
  • Ауругъан – джашаудан умутчу.
  • Къазанчы аман болса, къазаны къайнамаз.
  • Кёзню ачылгъаны – иги, ауузну джабылгъаны – иги.
  • Джангыз терек къынгыр ёсер.
  • Душманны тышы – акъ, ичи – къара.
  • Чомарт къолда мал къалмаз.
  • Абынмазлыкъ аякъ джокъ, джангылмазлыкъ джаякъ джокъ.
  • Миллетни бойну – базыкъ, аны бла кюрешген – джазыкъ.
  • Кёб къычыргъандан – къоркъма, тынч олтургъандан – къоркъ.
  • Башынга джетмегенни сорма.
  • Керти сёзге тёре джокъ.
  • Чомартны къолу берекет.
  • Ачылгъан эт джабылыр, кёрген кёз унутмаз.
  • Арбаз къынгырды да, ийнек сауалмайма.
  • Байлыкъ болгъан джерде, тынчлыкъ джокъду.
  • Намысы джокъну – дуниясы джокъ.
  • Кирсизни – саны таза, халалны – къаны таза.
  • Тил бла келеди джыр да.
  • Эки къатын алгъан – эки ташны ортасына башын салгъан.
  • Адам боллукъ, атламындан белгили болур.
  • Кесине оноу эте билмеген, халкъына да эте билмез.
  • Таукелге нюр джауар.
  • Кюл тюбюндеги от кёрюнмейди.
  • Чомарт бергенин айтмаз.
  • Билим насыб берир, билим джолну керир.
  • Иши джокъну, сыйы джокъ.
  • Тойгъанлыкъ къойгъа джарашады.
  • Сыфатында болмагъаны, суратында болмаз.
  • Чабакъгъа акъыл, табагъа тюшсе келеди.
  • Магъанасыз сёз – тауушсуз сыбызгъы.
  • Аманны къуугъан, аманлыкъ табар.
  • Ашхылыкъ джерде джатмайды, аманлыкъ суугъа батмайды.
  • Хата – гитчеден.

 

Страницы: Пред. 1 2 3
RSS
С Днём Рождения, Ангелок!
 
Фооотя! С прошедшим. :smt127 прости что не вспомнила вовремя :smt009 [img:5df5e2f6b2]http://www.italia-ru.it/files/78f549ea056e3150128490f78f51682c.jpg[/img:5df5e2f6b2]
 
Фотя, я тебя люблю! :smt127
 
Василек))))) сенден чыкъдымы бу къайгъы?:):):):):) Мне даже от Марьям заранее пришлось подарок получить ))))))) :smt005 Спасибо, мои девочки )))))) я вас тоже очень люблю ))))) Но ваш кусочек праздничного торта будет ждать в конце августа )))))
 
[b:dba2bfcbb9]Ангееелооочеккк[/b:dba2bfcbb9] [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/angel/68.gif[/img:dba2bfcbb9] :smt127 :smt127 :smt127 теперь-то уж точно 29 августа! :smt003 Я спешу, тебя, поздравить с твоим прекрасным Днем Рождения!!! :smt007 Будь счастлива ДЕВА-ДЕВА -ДЕВАчка мояяяя)))))) Здоровья, тебе и твоим близким, исполнения всех светлых желаний и многа многа радости :smt127 [img:dba2bfcbb9]http://gifzona.ru/i/happy/58.gif[/img:dba2bfcbb9]
 
Фатюш, туугъан кюнюнг бла! Желаю тебе перестать быть бесполым ангелком и стать прекрасной девушкой со всеми соответствующими атрибутами вплоть до ...(пусть дальше Далила продолжит))))) *здесь цветы*
 
http://img.mota.ru/upload/wallpapers/2009/04/12/09/01/20868/mota_ru_9120412-1920x1200.jpg [color=blue:722d4f250c] Фатюшкин, мелекчик, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма.) Саулукълу, насыблы, къууанчлы бол. Умница/красавица/гордость уже не только семьи...в общем заслуженная завидная невеста болдунг.) Пусть все, о чем мечтается, - сбывается.:smt001 [/color:722d4f250c] [img:722d4f250c]http://www.allgraphics123.com/ag/01/13146/13146.jpg[/img:722d4f250c]
 
[img:4c635cb1b0]http://beautiful-island.50webs.com/beautiful-island/ocean-flowers.jpg[/img:4c635cb1b0] [img:4c635cb1b0]http://www.fotocvetov.ru/pole/055028.jpg[/img:4c635cb1b0]
 
Фатимка! Поздравляю! Насыблычыкъ бол! :smt127 :smt127 :smt127
 
[i:4e80dad9fe][b:4e80dad9fe]Радость моя, с днем рождения[/b:4e80dad9fe][/i:4e80dad9fe] :smt127 :smt127 :smt127 [img:4e80dad9fe]http://www.popularvirals.com/images/holidays/birthday/happy-birthday-0102-flowers.gif[/img:4e80dad9fe]
 
[b:3e6569c7d0]Фатимка))) Насыплы бол))) Муратларынга жет...))) Аллах игисин берсин...))) [/b:3e6569c7d0] [img:3e6569c7d0]http://ilovephoto.info/files/big_a55e481d3d677a4203e76287950ba01a131437626215.jpg[/img:3e6569c7d0]
 
[b:d6dfb8eb0b]super къыз[/b:d6dfb8eb0b], Линка)))) спасибо, моя мухоморочка)))) :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]Фортуна Фиделя[/b:d6dfb8eb0b], мен кесиме уже "прекрасная девушка "деб турсам, сен меннге только бол деймисе?))))))) шучу))) спасибо, Оксан :smt127 *къоркъа - къоркъа* :smt008 )))) [b:d6dfb8eb0b]диль дивана[/b:d6dfb8eb0b], Спасибо, Джамися :smt001 спасибо, милая :smt008 :smt127 [b:d6dfb8eb0b]darling[/b:d6dfb8eb0b], Зухрушка, питерский дружочек, спасибо :smt127 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Рашми[/b:d6dfb8eb0b], Индииииисяяяяяяя :smt008 :smt008 :smt008 [b:d6dfb8eb0b]Дымка[/b:d6dfb8eb0b], Лейлюшка, бек сау бол, дорогая :smt127 :smt008 Девочки, спасибо большое за поздравления))) очень приятно))) и вам желаю всего самого доброго светлого :smt001 Пусть каждый день одаривает щедро вас теплом и улыбками :smt001
Страницы: Пред. 1 2 3
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам