Расширенный поиск
25 Июня  2026 года
Логин: Регистрация
Пароль: Забыли пароль?
  • Тюзлюк шохлукъну бегитир.
  • Таш бла ургъанны, аш бла ур.
  • Айтылгъан буйрукъ, сёгюлмез
  • Ачны эсинде – аш.
  • Минг тенг да азды, бир джау да кёбдю.
  • Ашын ашагъанынгы, башын да сыйла.
  • Ёксюзню къалачы уллу кёрюнюр.
  • Адамны аты башхача, акъылы да башхады.
  • Тил – миллетни джаны.
  • Кёбню кёрген – кёб билир.
  • Эринчекни аурууу – кёб.
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Ётюрюкчюню шагъаты – къатында.
  • Ушамагъан – джукъмаз.
  • Суу да къайтады чыкъгъан джерине.
  • Къайгъыны сюйген, къайгъы табар.
  • «Ёгюз, джаргъа джууукъ барма, меннге джюк боллукъса», - дегенди эшек.
  • Ауругъан – джашаудан умутчу.
  • Ёмюрлюк шохлукъну джел элтмез.
  • Эркиши – от, тиширыу – суу.
  • Къонакъны къачан кетерин сорма, къачан келлигин сор.
  • Къартха ушагъан джаш – акъыллы, джашха ушагъан къарт – тели.
  • Джумушакъ терекни къурт ашар.
  • Къарт бла баш аша, джаш бла аякъ аша.
  • Ана кёлю – балада, бала кёлю – талада.
  • Джетген къыз джерли эшекни танымаз.
  • Ариу сёз джыланны орнундан чыгъарыр.
  • Экеу тутушса, биреу джыгъылыр.
  • Ауурну тюбю бла, дженгилни башы бла джюрюген.
  • Тёрдеги кюлсе, эшикдеги ышарыр.
  • Уллу къашыкъ эрин джыртар.
  • Адамгъа аман кюн соруб келмейди.
  • Ашха уста, юйюнде болсун
  • Тыш элде солтан болгъандан эсе, кесинги элде олтан болгъан игиди!
  • Аллахдан тилесенг, кёб тиле.
  • Ашхы атаны – джашы ашхы, ашхы ананы – къызы ашхы.
  • Аджашхан тёгерек айланыр.
  • Ашхы болсанг, атынг чыгъар, аман болсанг, джанынг чыгъар.
  • Джылкъыдан – ат чыгъар, тукъумдан – джаш чыгъар.
  • Джюрекден джюрекге джол барды.
  • Ач да бол, токъ да бол – намысынга бек бол.
  • Таш ата билмеген, башына урур.
  • Сыфатында болмагъаны, суратында болмаз.
  • Урунуу – насыбны анасы.
  • Ариу – кёзге, акъыл – джюрекге.
  • Чомарт джарлы болмаз.
  • Ёгюзню мюйюзлери ауурлукъ этмейдиле.
  • Джолунга кёре – джюрюшюнг, джагъанга кёре – юлюшюнг.
  • Айраннга суу къош, телиге джол бош.
  • Ач отунчуну ачыуу – бурнунда.
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 7 След.
Azamat_SPb, Туугъан кюнюнг бла ))
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, визирь Азамат ибн Юсуф )))
Аллах муратларынга джетдирсин! Насыблы бол! )))
 
ууууу у каво днюхаааааа

паздафляю))))))))))))))) жылаю щастья и здарофья и вапще всякава разнафа ништяка
 
эх.. главный Антибиотик Эльбы )))
будь таким же ))) каким я тебя запомнила )))
КРАСАВЧЕГ ))
 
Муратларынга жет! Аллах насыплы этсин. Алгъышлайма!
 
присоединяюсь! Мои наилучшие пожелания!!! По больше радости и улыбок! С днем варенья!
 
Насыблы бло, Муратларынг барысыда толсунла!!!
 
Менда алгъышлайма!
 
насыплы бол, муратларынга джет
 
Азамат, коллега!

С днем рождения тебя! Неловко сидя в одном кабинете с тобой быть многословной, потому буду кратка: Счастья тебе, Азамат!
 
Азамат, с днюхай тебя! Желаю тебе,чтоб ты достиг всех поставленных целей.
 
Azamat_SPb
Насыблы бол, Азамат!
Аллах саулкъ-эсенглик берсин!
Эм ашхы муратларынг толсунла!
 
Туугъан кюнюнг бла алгъышлайма, Азамат!
Саулукълу бол.
 
Дорогой товарищ Азамат СПБ. От всей партии и от себя, поздравляю сердешно тебя с Днем Рождения!
Помнится как мы вместе сотрудничали для развития отношений между партией и СФ и использовали исключительно дипломатический рычаг.
Товарищи, поздравьте Азамата СПБ, благодаря ему не произошел белый террор и мировая война меджу ЦК КПСЭ и ПТЮЧИСТАМИ.
Дипломатичность Азамата достояние всего народа!
 
 
Поздравляю самого вдумчивого, диломатичного и значительного эльбавизиря с Днем Рождения! Пусть все будет так, как хочется и еще лучше! Аллах насыбдан айырмасын!
 
А как Азамат сопротивлялся сниматься в репортаже "КТО ЭТО???")))))))
 
Ааааааааааааааааааааааааа! Туугъан кюнюнг бла!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Иманлы, сюек саулу, узакъ ёмюрлю, насыплы адам бол! Аллах сюйген адамладан айырмасын!!!
Сибирского здоровья, Кавказского долголетия и Индийской любви!)
 
Азамат алгъышлайма туугъан кюнюнг бла)))насыплы саулукълу бол))Аллах кесингча бир иги къыз буйюрсун санга )))))))))
 
Поздравляю! Всего самого наилучшего и самую-самую!
 
Дипломатичность Азамата достояние всего народа!©

+100

Zdorov`ya, uspehov blagopoluchiya - ot vsey dushi!!!!

 
Алгъышлада айтылырча болсун джашауунг.

Третье поздравление с ДР...
Всё, админ, лимит исчерпан. Дальше только со свадьбой)))
 
Салам алейкум, Азамат!
Алгъышлагъа къошулама...
Жашауунгда кёп бийиклеге чыгъалгъанса...
Аллах жюрегингде туугъан бийиклеге чыгъарча кючда, саулкъда, онг да берсин...
Насыплы киши бол...

Алтын чабакъчыгъынгы тут...
 


Азамат, алгъыш айтыллыкъ кюнлеринг кеб болсун!!! Уллугъа-гитджеге да юлгюге тутарча бир аламат джашса,Туу МашалЛах, атанга ананга эл сукълана болур, эшта, Аллах атангы анангы разы этерча мир мадар берсин сана! Тутхан ишингден къууан! Аллах ашхы муратларынгы толтурсун! )))
 
поздравляю!
 
алгъышайма!!!!!!будь!!!!!!
 
...
 
С днем рождения!
Исполнения задуманного, здоровья.... и скорейшего появления в твоей жизни Mrs Гулиевой

Это тебе от нас подарки....

http://open.az/uploads/posts/2009-03/1236932475_991pivo-admina.jpg



http://www.supermaiki.com/products/admins_pricol/p_70_500x500_black.png
 
Азамат, хочу Вас поздравить

Аллах бир уллу насыб берсин, хар заманда да бетигиз къууанчдан джарыгъанлай турсун!



Пусть каждый день приносит радость и счастье!

 
эх.. главный Антибиотик Эльбы )))
 
Азамат, туугъан кюнюнг бла алгъышлайма!!! Аллах саулукълу, насыблы, кесинг сюйгенча этсин

 
Страницы: 1 2 3 4 5 ... 7 След.
Читают тему (гостей: 1)

Форум  Мобильный | Стационарный