Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Атадан ёксюз – бир ёксюз, анадан ёксюз – эки ёксюз.
  • Эркишиге тары кебек танг кёрюнюр.
  • Айтылгъан сёз ызына къайтмаз.
  • Таукел къуру къалмаз.
  • Къошда джокъгъа – юлюш джокъ.
  • Ёзденликни джайгъан – джокълукъ.
  • Тай асырагъан, атха минер.
  • Накъырда – кертини келечиси.
  • Билимден уллу байлыкъ джокъду.
  • Тура эдим джата, къайдан чыкъды хата?
  • Гитче джилтин уллу элни джандырыр.
  • Адам къаллай бир ишленмесе, аллай бир кесин уллу кёреди.
  • Эл бла кёргенинг эрелей.
  • Эм ашхы къайын ана мамукъ бла башынгы тешер.
  • Азыкъ аз болса, эртде орун сал.
  • Эшекни не къадар тюйсенг да, ат болмаз.
  • Киштикге къанат битсе, чыпчыкъ къалмаз эди.
  • Ариу сёзде ауруу джокъ.
  • Арба аугъандан сора, джол кёргюзтюучю кёб болур.
  • Итли къонакъ джарашмаз.
  • Акъыл аздырмаз, билим тоздурмаз.
  • Ашха уста, юйюнде болсун
  • Ана къойну – балагъа джандет.
  • Ач да бол, токъ да бол – намысынга бек бол.
  • Биреуню эскиси биреуге джангы болмайды.
  • Татлы тилде – сёз ариу, чемер къолда – иш ариу.
  • Кёкдеги болмаса, джердегин кёрмейди.
  • Къаллай салам берсенг, аллай джууаб алырса.
  • Борчунг бар эсе, хурджунунга ойлаб узал.
  • Джиби бир къат джетмей эди да, эки къат тарта эди.
  • Тёрде – темир таякълы, къаяда – чыпчыкъ аякълы.
  • Адеб этмеген, адеб кёрмез.
  • Рысхы джалгъанды: келген да этер, кетген да этер.
  • Орну джокъну – сыйы джокъ.
  • Тёрдеги кюлсе, эшикдеги ышарыр.
  • Садакъачыны джаны – къапчыгъында.
  • Таякъ этден ётер, тил сюекден ётер.
  • Сабийликде юретмесенг, уллу болса – тюзелмез.
  • Телини эшигин, махтау джабар.
  • Акъылсызны джууукъгъа алма, акъыллыны кенгнге салма.
  • Кёб джашагъан – кёб билир.
  • Бети бедерден, намыс сакълама.
  • Кечеси – аяз, кюню – къыш, джарлы къаргъагъа бир аш тюш!
  • Ач отунчуну ачыуу – бурнунда.
  • Тенгни тенглиги джашай барсанг билинир.
  • Эл элде бирер малынг болгъандан эсе, бирер тенгинг болсун.
  • Бети къызарыучу адамны, джюреги харам болмаз.
  • Ёпкелегенни ашы татлы болады.
  • Айранын берсенг, челегин да къызгъанма.
  • Эки ойлашыб, бир сёлешген.

 

Страницы: Пред. 1 2
RSS
Из женского форума!!!
 
[b:9c4a700482]Снегурочка[/b:9c4a700482], :smt129 :smt129 :smt129
 
Цитата
?Это вы голубой Виталик??
:smt003
 
Mashulya: я тебе не рассказывала прикол? я с интернета скачала книгу одну, очень интересную, и начала ее читать (распечатывать по главе и таскать домой). Перетаскала за месяц 14 глав! и вот, когда осталось уже прочитать последние 2, я с ужасом поняла что ЧИТАЛА ЕЕ С КОНЦА!!! то есть с 14 главы по 3!! а не с 3 по 14 Mashulya: и даже то, что они были пронумерованы, меня не смутило! я подумала, что это там в интернете что-то напутали
 
ччч: Как будешь праздновать новый год? ннн: А есть предложения? ччч: Не, думал у тебя есть ннн: Ну, можем посидеть вместе в этом... как его... ннн: ...в интернете
 
С автофорума: Случай был, ехали с одной подругой на её только купленной 99 и права она получила недавно. Её понесло и она так чпок на газ и выпрямила машину. Я спросил, мол откуда такие навыки. Она сказала, что хотела тормозить и попутала педали.
 
Гусяся: Я к вам пишу, чего же боле? Что я могу еще сказать? Теперь я знаю, в Вашей воле Меня презреньем наказать >>>mаtRеnа<<<: Какие стихи! Гусяся: знакомый написал Саней звать >>>mаtRеnа<<<: Мм. А он милый. Познакомишь?
 
Знакомый сэр хочет сделать девушке предложение. Ar: взял кольцо Ник: Молодец. Не надевай. Ник: Неси в Мордор к Ородруину. Брось его в жерло. Ник: Невеста развоплотится и ты спасешь мир и свою жизнь.
 
Цитата
Мм. А он милый. Познакомишь?
:smt129 :smt129 :smt129 через ......нацать лет смело можно выдавать за свое творнчество!))))
 
Цитата
Случай был, ехали с одной подругой на её только купленной 99 и права она получила недавно. Её понесло и она так чпок на газ и выпрямила машину. Я спросил, мол откуда такие навыки. Она сказала, что хотела тормозить и попутала педали.
ничего смешного :smt125 я тоже так делала)))))
 
[b:e634ba3a3e]Фортуна Фиделя[/b:e634ba3a3e], лиха беда ,начало)))))))))))))))))))))
 
из женского журнала...))рецепт *айрана*...))) [i:fac2887689]Этот напиток традиционно готовят из сквашенного кобыльего молока :smt128 но можно приготовить из йогурта, кефира, простокваши. Он готовится без сахара и прекрасно утоляет жажду))) Йогурт смешайте с минер. водой газированной, взбейте миксером + мята...или тертая цедра лимона! [/i:fac2887689] О! как!)))
 
[b:b29edaba7f]Дымка[/b:b29edaba7f], напиши возмущение в журнал)) пусть напечатают опровержение :smt003
 
[b:6b0d1148fe]Z[/b:6b0d1148fe], ))))))я больше не буду читать...эту бурду)))
 
попробую пересказать анекдот из жизни))... Бир Малкъарлы келин...къайынлары бла (кишисини къарындашлары, эгечлери) тенгизге солургъа баргъанды да... ары жетгенлей....чыкъгъанды...купальник да кийип...башында уа акъ жаулукъчукъчугъу)))) сора...сорадыла... - О! Келин...бу этгенинг а неди?! ол а... - да уялмай уллу Зашны аллында...заулукъсуз а къалай чыгъарем!)))))...
 
[b:b96b14519e]дымка[/b:b96b14519e], смешно...подобная история...сосед украл девушку (4 мес беременности ).....привез прятать к нам (типо) так келинчик сделала замечание моей сестре..-уоу уялмаймыса кенчек киерге.менге карнашларым къоймайла.ол къарачай ча тюлдю...
 
[b:0bb20f7891]дымка[/b:0bb20f7891], [b:0bb20f7891]Нигилист[/b:0bb20f7891], дааа, эт можно в карачаизмы :smt011
 
:smt129
 
[b:24e257e210]Beleza[/b:24e257e210], не надо! это не наша особенность, это позор))
Страницы: Пред. 1 2
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам