Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Кесине гебен этелмеген, биреуге черен эте эди.
  • Къулакъдан эсе, кёзге ышан.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Адамгъа аман кюн соруб келмейди.
  • Aдам боллукъ, сыфатындан белгили.
  • Хар ишни да аллы къыйынды.
  • Къайгъы тюбю – тенгиз.
  • Къыз келсе, джумуш эте келеди, къатын келсе, ушакъ эте келеди.
  • Биреуге кёлтюрген таягъынг, кесинги башынга урур.
  • Ач къарным, тынч къулагъым.
  • Кёзюнде тереги болгъан, чёбю болгъаннга кюле эди.
  • Ёксюзню тилеги къабыл болур.
  • Билеги кючлю, бирни джыгъар, билими кючлю, мингни джыгъар.
  • Арбаз къынгырды да, ийнек сауалмайма.
  • Аман хансны – урлугъу кёб.
  • Къыз чыгъаргъан – къызыл къымжа.
  • Къанны къан бла джуума, аманны аман бла къуума.
  • Ачлыкъда тары гырджын халыуадан татлы.
  • Джаш болсун, къыз болсун, акъылы, саны тюз болсун.
  • Эл тойса, тоймагъан, эл къойса, къоймагъан.
  • Ана кёлю – балада, бала кёлю – талада.
  • Махтаннган къыз, тойда джукълар.
  • Къонакъ аман болса, къонакъбай джунчур
  • От кюйдюрген, сау болса да, тот кюйдюрген, сау болмаз.
  • Башда акъыл болмаса, эки аякъгъа кюч джетер.
  • Къыйынлы джети элге оноу этер.
  • Тойгъан джерден туугъан джер игиди.
  • Къар – келтирди, суу – элтди.
  • Накъырда – кертини келечиси.
  • Кютгени беш эчки, сызгъыргъаны уа, джерни джарады.
  • Бёрю да ач къалмасын, эчки да ашалмасын.
  • Ариу сёз джыланны орнундан чыгъарыр.
  • Аман къатын сабий табса, бий болур…
  • Аякъларынгы джууургъанынга кёре узат.
  • От этилмеген джерден тютюн чыкъмайды.
  • Таш бла ургъанны, аш бла ур.
  • Ишни аллы бла къууанма да, арты бла къууан.
  • Алтыда кюлмеген, алтмышда кюлмез.
  • Бек анасы джыламаз.
  • Акъылсызны джууукъгъа алма, акъыллыны кенгнге салма.
  • Кёл ашады да, кеси ашады.
  • Болджал ишни бёрю ашар.
  • Сууда джау джокъ, кёб сёзде магъана джокъ.
  • Кесине оноу эте билмеген, халкъына да эте билмез.
  • Тюзлюк шохлукъну бегитир.
  • Сабийликде юретмесенг, уллу болса – тюзелмез.
  • Кюлме джашха – келир башха.
  • Къазанда болса, чолпугъа чыгъар.
  • Адам сёзге тынгыла, акъыл сёзню ангыла.
  • Юре билмеген ит, къонакъ келтирир.

 

Страницы: Пред. 1 2
RSS
Из женского форума!!!
 
[b:9c4a700482]Снегурочка[/b:9c4a700482], :smt129 :smt129 :smt129
 
Цитата
?Это вы голубой Виталик??
:smt003
 
Mashulya: я тебе не рассказывала прикол? я с интернета скачала книгу одну, очень интересную, и начала ее читать (распечатывать по главе и таскать домой). Перетаскала за месяц 14 глав! и вот, когда осталось уже прочитать последние 2, я с ужасом поняла что ЧИТАЛА ЕЕ С КОНЦА!!! то есть с 14 главы по 3!! а не с 3 по 14 Mashulya: и даже то, что они были пронумерованы, меня не смутило! я подумала, что это там в интернете что-то напутали
 
ччч: Как будешь праздновать новый год? ннн: А есть предложения? ччч: Не, думал у тебя есть ннн: Ну, можем посидеть вместе в этом... как его... ннн: ...в интернете
 
С автофорума: Случай был, ехали с одной подругой на её только купленной 99 и права она получила недавно. Её понесло и она так чпок на газ и выпрямила машину. Я спросил, мол откуда такие навыки. Она сказала, что хотела тормозить и попутала педали.
 
Гусяся: Я к вам пишу, чего же боле? Что я могу еще сказать? Теперь я знаю, в Вашей воле Меня презреньем наказать >>>mаtRеnа<<<: Какие стихи! Гусяся: знакомый написал Саней звать >>>mаtRеnа<<<: Мм. А он милый. Познакомишь?
 
Знакомый сэр хочет сделать девушке предложение. Ar: взял кольцо Ник: Молодец. Не надевай. Ник: Неси в Мордор к Ородруину. Брось его в жерло. Ник: Невеста развоплотится и ты спасешь мир и свою жизнь.
 
Цитата
Мм. А он милый. Познакомишь?
:smt129 :smt129 :smt129 через ......нацать лет смело можно выдавать за свое творнчество!))))
 
Цитата
Случай был, ехали с одной подругой на её только купленной 99 и права она получила недавно. Её понесло и она так чпок на газ и выпрямила машину. Я спросил, мол откуда такие навыки. Она сказала, что хотела тормозить и попутала педали.
ничего смешного :smt125 я тоже так делала)))))
 
[b:e634ba3a3e]Фортуна Фиделя[/b:e634ba3a3e], лиха беда ,начало)))))))))))))))))))))
 
из женского журнала...))рецепт *айрана*...))) [i:fac2887689]Этот напиток традиционно готовят из сквашенного кобыльего молока :smt128 но можно приготовить из йогурта, кефира, простокваши. Он готовится без сахара и прекрасно утоляет жажду))) Йогурт смешайте с минер. водой газированной, взбейте миксером + мята...или тертая цедра лимона! [/i:fac2887689] О! как!)))
 
[b:b29edaba7f]Дымка[/b:b29edaba7f], напиши возмущение в журнал)) пусть напечатают опровержение :smt003
 
[b:6b0d1148fe]Z[/b:6b0d1148fe], ))))))я больше не буду читать...эту бурду)))
 
попробую пересказать анекдот из жизни))... Бир Малкъарлы келин...къайынлары бла (кишисини къарындашлары, эгечлери) тенгизге солургъа баргъанды да... ары жетгенлей....чыкъгъанды...купальник да кийип...башында уа акъ жаулукъчукъчугъу)))) сора...сорадыла... - О! Келин...бу этгенинг а неди?! ол а... - да уялмай уллу Зашны аллында...заулукъсуз а къалай чыгъарем!)))))...
 
[b:b96b14519e]дымка[/b:b96b14519e], смешно...подобная история...сосед украл девушку (4 мес беременности ).....привез прятать к нам (типо) так келинчик сделала замечание моей сестре..-уоу уялмаймыса кенчек киерге.менге карнашларым къоймайла.ол къарачай ча тюлдю...
 
[b:0bb20f7891]дымка[/b:0bb20f7891], [b:0bb20f7891]Нигилист[/b:0bb20f7891], дааа, эт можно в карачаизмы :smt011
 
:smt129
 
[b:24e257e210]Beleza[/b:24e257e210], не надо! это не наша особенность, это позор))
Страницы: Пред. 1 2
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам