Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Аманны эки битли тону болур, бирин сеннге кийдирир, бирин кеси киер.
  • Суу кетер, таш къалыр.
  • Биреуге аманлыкъны тилеме да, кесинге ашхылыкъны тиле.
  • Тил джюрекге джол ишлейди.
  • Кёбден умут этиб, аздан къуру къалма.
  • Тойну къарнашы – харс, джырны къарнашы – эжиу.
  • Хар сёзню орну барды.
  • Ариуну – ауруу кёб.
  • Чабакъ башындан чирийди.
  • Джахил болса анасы, не билликди баласы?
  • Ачлыкъ отха секиртир.
  • Тёрени джагъы джокъ.
  • Этим кетсе да, сюегим къалыр.
  • Ханы къызы буюгъа-буюгъа киштик болду.
  • Къарыусузгъа кюлме, онгсузгъа тийме.
  • Эли джокъну – кёлю джокъ.
  • Иесиз малны бёрю ашар.
  • Таукелге нюр джауар.
  • Накъырда – кертини келечиси.
  • Кёзю сокъурдан – къоркъма, кёлю сокъурдан – къоркъ.
  • Ана къолу ачытмаз.
  • Ашхы адам – халкъ байлыгъы, ашхы джер – джашау байлыгъы.
  • Джаш болсун, къыз болсун, акъылы, саны тюз болсун.
  • Бойнуму джети джерден кессенг да, мен ол ишни этеллик тюлме.
  • Джырчы ёлсе, джыры къалыр.
  • Ата Джуртун танымагъан, атасын да танымаз.
  • Баш болса, бёрк табылыр.
  • Ауругъанны сау билмез, ач къарынны токъ билмез.
  • Билимден уллу байлыкъ джокъду.
  • Чомарт бергенин айтмаз.
  • Аманны тукъумуна къарама, игини тукъумун сорма.
  • Ашын ашагъанынгы, башын да сыйла.
  • Къалгъан ишге къар джауар.
  • Эртде тургъан бла эртде юйленнген сокъуранмаз.
  • Алма терегинден кери кетмез.
  • Ёлюк кебинсиз къалмаз.
  • Чомарт джарлы болмаз.
  • Аман адам этегингден тутса, кес да къач.
  • Эл ауузу – элия.
  • Орну джокъну – сыйы джокъ.
  • Ачыкъ джюрекге джол – ачыкъ.
  • Къарт болгъан джерде, берекет болур, сабий болгъан джерде, оюн болур.
  • Ачны эсинде – аш.
  • Элде адам къалмаса, ит тахтагъа минер.
  • Чёбню кёлтюрсенг, тюбюнден сёз чыгъар.
  • Ишин билген, аны сыйын чыгъарады.
  • Ауругъан – джашаудан умутчу.
  • Иши джокъну, сыйы джокъ.
  • Ариу – кёзге, акъыл – джюрекге.
  • Къыйынлы джети элге оноу этер.

 

Страницы: Пред. 1 2
RSS
Из женского форума!!!
 
[b:9c4a700482]Снегурочка[/b:9c4a700482], :smt129 :smt129 :smt129
 
Цитата
?Это вы голубой Виталик??
:smt003
 
Mashulya: я тебе не рассказывала прикол? я с интернета скачала книгу одну, очень интересную, и начала ее читать (распечатывать по главе и таскать домой). Перетаскала за месяц 14 глав! и вот, когда осталось уже прочитать последние 2, я с ужасом поняла что ЧИТАЛА ЕЕ С КОНЦА!!! то есть с 14 главы по 3!! а не с 3 по 14 Mashulya: и даже то, что они были пронумерованы, меня не смутило! я подумала, что это там в интернете что-то напутали
 
ччч: Как будешь праздновать новый год? ннн: А есть предложения? ччч: Не, думал у тебя есть ннн: Ну, можем посидеть вместе в этом... как его... ннн: ...в интернете
 
С автофорума: Случай был, ехали с одной подругой на её только купленной 99 и права она получила недавно. Её понесло и она так чпок на газ и выпрямила машину. Я спросил, мол откуда такие навыки. Она сказала, что хотела тормозить и попутала педали.
 
Гусяся: Я к вам пишу, чего же боле? Что я могу еще сказать? Теперь я знаю, в Вашей воле Меня презреньем наказать >>>mаtRеnа<<<: Какие стихи! Гусяся: знакомый написал Саней звать >>>mаtRеnа<<<: Мм. А он милый. Познакомишь?
 
Знакомый сэр хочет сделать девушке предложение. Ar: взял кольцо Ник: Молодец. Не надевай. Ник: Неси в Мордор к Ородруину. Брось его в жерло. Ник: Невеста развоплотится и ты спасешь мир и свою жизнь.
 
Цитата
Мм. А он милый. Познакомишь?
:smt129 :smt129 :smt129 через ......нацать лет смело можно выдавать за свое творнчество!))))
 
Цитата
Случай был, ехали с одной подругой на её только купленной 99 и права она получила недавно. Её понесло и она так чпок на газ и выпрямила машину. Я спросил, мол откуда такие навыки. Она сказала, что хотела тормозить и попутала педали.
ничего смешного :smt125 я тоже так делала)))))
 
[b:e634ba3a3e]Фортуна Фиделя[/b:e634ba3a3e], лиха беда ,начало)))))))))))))))))))))
 
из женского журнала...))рецепт *айрана*...))) [i:fac2887689]Этот напиток традиционно готовят из сквашенного кобыльего молока :smt128 но можно приготовить из йогурта, кефира, простокваши. Он готовится без сахара и прекрасно утоляет жажду))) Йогурт смешайте с минер. водой газированной, взбейте миксером + мята...или тертая цедра лимона! [/i:fac2887689] О! как!)))
 
[b:b29edaba7f]Дымка[/b:b29edaba7f], напиши возмущение в журнал)) пусть напечатают опровержение :smt003
 
[b:6b0d1148fe]Z[/b:6b0d1148fe], ))))))я больше не буду читать...эту бурду)))
 
попробую пересказать анекдот из жизни))... Бир Малкъарлы келин...къайынлары бла (кишисини къарындашлары, эгечлери) тенгизге солургъа баргъанды да... ары жетгенлей....чыкъгъанды...купальник да кийип...башында уа акъ жаулукъчукъчугъу)))) сора...сорадыла... - О! Келин...бу этгенинг а неди?! ол а... - да уялмай уллу Зашны аллында...заулукъсуз а къалай чыгъарем!)))))...
 
[b:b96b14519e]дымка[/b:b96b14519e], смешно...подобная история...сосед украл девушку (4 мес беременности ).....привез прятать к нам (типо) так келинчик сделала замечание моей сестре..-уоу уялмаймыса кенчек киерге.менге карнашларым къоймайла.ол къарачай ча тюлдю...
 
[b:0bb20f7891]дымка[/b:0bb20f7891], [b:0bb20f7891]Нигилист[/b:0bb20f7891], дааа, эт можно в карачаизмы :smt011
 
:smt129
 
[b:24e257e210]Beleza[/b:24e257e210], не надо! это не наша особенность, это позор))
Страницы: Пред. 1 2
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам