Войти на сайт
25 Июня  2026 года

 

  • Ойнаб айтсанг да, эслеб айт.
  • Къарнынг бла ёч алма.
  • Иги – алгъыш этер, аман – къаргъыш этер.
  • Кюл тюбюндеги от кёрюнмейди.
  • Билген билмегенни юретген адетди.
  • Окъугъанны бети джарыкъ.
  • Ургъан суудан башынгы сакъла.
  • Эри аманны, къатыны – аман.
  • Тешик этген тынчды, аны джамагъан къыйынды.
  • Ичимден чыкъды хата, къайры барайым сата?
  • Ана къолу ачытмаз.
  • Айтханы чапыракъдан ётмеген.
  • Джыгъылгъанны сырты джерден тоймаз.
  • Бир абыннган – минг сюрюнюр.
  • Аз айтсам, кёб ангылагъыз.
  • Кечеси – аяз, кюню – къыш, джарлы къаргъагъа бир аш тюш!
  • Тёгюлген тюгел джыйылмайды.
  • Ёгюзню мюйюзюнден тутадыла, адамны сёзюнден тутадыла.
  • Этим кетсе да, сюегим къалыр.
  • Джигер – джаннга къыйынлыкъ.
  • Байлыкъ адамны сокъур этер.
  • Ёпкелегенни ашы татлы болады.
  • Термилгенинги табмазса, кюлгенинге тюберсе.
  • Онгсузну – джакъла, тенгликни – сакъла.
  • Ариу сёз джыланны орнундан чыгъарыр.
  • Зар адам ашынгы ашар, кесинги сатар.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Байлыкъдан саулукъ ашхыды.
  • Чомартны къолун джокълукъ байлар.
  • Джыйырма къойну юч джыйырма эбзе кюте эди.
  • Акъыллы башны – тили къысха.
  • Эл бла кёргенинг эрелей.
  • Ёксюзню тилеги къабыл болур.
  • Ишни аллы бла къууанма да, арты бла къууан.
  • Билим ат болуб да чабар, къуш болуб да учар.
  • Суу кетер, таш къалыр.
  • Аман адам элни бир-бирине джау этер.
  • Къан бла кирген, джан бла чыгъар.
  • Джангыз торгъай джырламаз.
  • Алма терегинден кери кетмез.
  • Тил – миллетни джаны.
  • Къыйынлы джети элни къайгъысын этер.
  • Сёз садакъдан кючлюдю.
  • Эки элинги тыйсанг, джети элде махталырса.
  • Аш кетер да бет къалыр.
  • Кюн – узун, ёмюр – къысха.
  • Арба аугъандан сора, джол кёргюзтюучю кёб болур.
  • Накъырданы арты керти болур.
  • Ариу сёз – джаннга азыкъ, аман сёз – башха къазыкъ.
  • Ётюрюкден тюбю джокъ, кёлтюрюрге джиби джокъ.

 

Страницы: Пред. 1 2
RSS
Из женского форума!!!
 
[b:9c4a700482]Снегурочка[/b:9c4a700482], :smt129 :smt129 :smt129
 
Цитата
?Это вы голубой Виталик??
:smt003
 
Mashulya: я тебе не рассказывала прикол? я с интернета скачала книгу одну, очень интересную, и начала ее читать (распечатывать по главе и таскать домой). Перетаскала за месяц 14 глав! и вот, когда осталось уже прочитать последние 2, я с ужасом поняла что ЧИТАЛА ЕЕ С КОНЦА!!! то есть с 14 главы по 3!! а не с 3 по 14 Mashulya: и даже то, что они были пронумерованы, меня не смутило! я подумала, что это там в интернете что-то напутали
 
ччч: Как будешь праздновать новый год? ннн: А есть предложения? ччч: Не, думал у тебя есть ннн: Ну, можем посидеть вместе в этом... как его... ннн: ...в интернете
 
С автофорума: Случай был, ехали с одной подругой на её только купленной 99 и права она получила недавно. Её понесло и она так чпок на газ и выпрямила машину. Я спросил, мол откуда такие навыки. Она сказала, что хотела тормозить и попутала педали.
 
Гусяся: Я к вам пишу, чего же боле? Что я могу еще сказать? Теперь я знаю, в Вашей воле Меня презреньем наказать >>>mаtRеnа<<<: Какие стихи! Гусяся: знакомый написал Саней звать >>>mаtRеnа<<<: Мм. А он милый. Познакомишь?
 
Знакомый сэр хочет сделать девушке предложение. Ar: взял кольцо Ник: Молодец. Не надевай. Ник: Неси в Мордор к Ородруину. Брось его в жерло. Ник: Невеста развоплотится и ты спасешь мир и свою жизнь.
 
Цитата
Мм. А он милый. Познакомишь?
:smt129 :smt129 :smt129 через ......нацать лет смело можно выдавать за свое творнчество!))))
 
Цитата
Случай был, ехали с одной подругой на её только купленной 99 и права она получила недавно. Её понесло и она так чпок на газ и выпрямила машину. Я спросил, мол откуда такие навыки. Она сказала, что хотела тормозить и попутала педали.
ничего смешного :smt125 я тоже так делала)))))
 
[b:e634ba3a3e]Фортуна Фиделя[/b:e634ba3a3e], лиха беда ,начало)))))))))))))))))))))
 
из женского журнала...))рецепт *айрана*...))) [i:fac2887689]Этот напиток традиционно готовят из сквашенного кобыльего молока :smt128 но можно приготовить из йогурта, кефира, простокваши. Он готовится без сахара и прекрасно утоляет жажду))) Йогурт смешайте с минер. водой газированной, взбейте миксером + мята...или тертая цедра лимона! [/i:fac2887689] О! как!)))
 
[b:b29edaba7f]Дымка[/b:b29edaba7f], напиши возмущение в журнал)) пусть напечатают опровержение :smt003
 
[b:6b0d1148fe]Z[/b:6b0d1148fe], ))))))я больше не буду читать...эту бурду)))
 
попробую пересказать анекдот из жизни))... Бир Малкъарлы келин...къайынлары бла (кишисини къарындашлары, эгечлери) тенгизге солургъа баргъанды да... ары жетгенлей....чыкъгъанды...купальник да кийип...башында уа акъ жаулукъчукъчугъу)))) сора...сорадыла... - О! Келин...бу этгенинг а неди?! ол а... - да уялмай уллу Зашны аллында...заулукъсуз а къалай чыгъарем!)))))...
 
[b:b96b14519e]дымка[/b:b96b14519e], смешно...подобная история...сосед украл девушку (4 мес беременности ).....привез прятать к нам (типо) так келинчик сделала замечание моей сестре..-уоу уялмаймыса кенчек киерге.менге карнашларым къоймайла.ол къарачай ча тюлдю...
 
[b:0bb20f7891]дымка[/b:0bb20f7891], [b:0bb20f7891]Нигилист[/b:0bb20f7891], дааа, эт можно в карачаизмы :smt011
 
:smt129
 
[b:24e257e210]Beleza[/b:24e257e210], не надо! это не наша особенность, это позор))
Страницы: Пред. 1 2
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам