Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Тюкюрюк баш джармаз, налат кёз чыгъармаз!
  • Кёл – къызбай, къол – батыр.
  • Халкъны юйю – туугъан джери.
  • Юре билмеген ит, къонакъ келтирир.
  • Джаханимни кёрмей, джандетге кёл салмазса.
  • Кёзюнде тереги болгъан, чёбю болгъаннга кюле эди.
  • Сёлеш деб шай берген, тохта деб, сом берген.
  • Къуру гыбыт бек дыгъырдар.
  • Къатын къылыкъсыз, эр тынчлыкъсыз.
  • Суу да къайтады чыкъгъан джерине.
  • Элиб деген, элге болушур.
  • Тюзню ётмеги тюзде къалса да, тас болмаз.
  • Билмезни кёзю кёрмез, этмезни къулагъы эшитмез.
  • Элни кючю – эмеген.
  • Азыгъы аз, алгъа къабар, аты аман, алгъа чабар.
  • Тюзлюк шохлукъну бегитир.
  • Тулпарлыкъ, билекден тюл – джюрекден.
  • Уллу къазанда бишген эт, чий къалмаз.
  • Тенги кёбню джау алмаз, акъылы кёбню дау алмаз.
  • Хаухну атма, ёнгкючню сатма.
  • Къарнынг ауруса, ауузунгу тый
  • Тилчиден кери бол.
  • Аякъларынгы джууургъанынга кёре узат.
  • Эте билген, этген этеди, эте билмеген, юретген этеди!
  • Насыблыны баласы кюн кюнден да баш болур, насыбсызны баласы, кюн кюнден да джаш болур.
  • Дуния малгъа сатылма, кесингден телиге къатылма.
  • Тил – кесген бычакъ, сёз – атылгъан окъ.
  • Къаллай салам берсенг, аллай джууаб алырса.
  • Эки къатын алгъан – эки ташны ортасына башын салгъан.
  • Адамны бетине къарама, адетине къара.
  • Ишлерге уял да, ашаргъа табма.
  • Къан бла кирген, джан бла чыгъар.
  • Чакъырылмагъан джерге барма, чакъырылгъан джерден къалма.
  • Сёз – кюмюш, джыр – алтын.
  • Джыланны къуйругъундан басарынг келсе, аны башы болгъанын унутма.
  • Уллу суу бла уллу ауруудан башынгы сакъла.
  • Адебсиз адам – джюгенсиз ат.
  • Атлыны кёрсе, джаяуну буту талыр.
  • Къалгъан ишге къар джауар.
  • Кийиминг бла танылма, адамлыкъ бла таныл.
  • Тёзген – тёш ашар!
  • Къатыны харакетли болса, эри къымсыз болур.
  • Кёб ант этген, кёб ётюрюк айтыр.
  • Окъугъан – асыу, окъумагъан – джарсыу.
  • Сабийни джумушха джибер да, ызындан бар.
  • Джаш къарыу бла кючлю, къарт акъыл бла кючлю.
  • Тил бла келеди джыр да.
  • Ишлемеген – тишлемез.
  • Кёбге таш атма.
  • Агъач халкъгъа алтынды, иссиликге салкъынды.

 

Страницы: 1 2 След.
RSS
Забавина свадьба: Тембулат бла Лейла (Забава), толу юйдегили болугъуз!!!)))
 
http://oboi.kards.qip.ru/images/wallpaper/c5/d1/184773_1280_800.jpg

Дорогие Тембулат и Лейла!
В этот торжественный день хотелось бы...но не будем...вернее, будем, но позже...

тубикантиньюид
 
Алгъышлайма!!!!!!!! Насыплы болугъуз!!!!!!!!!!!
 
Толу юйдегили болугъуз!!!
Уллу насып Аллах берсин!!!



Зашауугъуз татлы болсун!



Этген муратларыгъызгъа Аллах зетдирсин!!!
 
Аллах толу юй этсин,насыб берсин!:-):-):-)
 
нуууууу ))))))0 и я поздравляю .. Эту экстравагантную леди))))))))) с Замужеством )))))
Счастья ВАМ молодые ))))))))
 
Поздравляю, Лейля, счастья тебе !
 
Лелька, родная наша, я очень счастлива за тебя......насыплы бол.....ты заслужила это счастье......
Аллах сизни бек сюеди......подарил сегодня такую замечательную погоду......солнечную, ясную....пусть ваша жизнь с Тембулатом будет такой же ясной и солнечной
Счастья безмерного вашему дому....пусть ваша совместная жизнь будет похожа на счастливую сказку.......

http://s02.radikal.ru/i175/1110/4d/cfbc04f97ea3.jpg

Зангы зуукъларыгъыз къуру да къууанцла келтирсинле юйюгюзге!

П.С. какая касивая ты была сиводня......и Тима тоже ничаго......)))
п.с. шучу я )))) бек ариу киеуюбуз барды)))
п.с.2 )))) люблю тебя )))) что и не говори))))
 
АЛЛАХ МУРАТЛАРЫГЪЫЗГЪА ДЖЕТДИРСИН!
 
Лейля и Теибулат!


Толу юйдегили болугъуз!



Аллах бир биригизден айырмасын! Счастья, любви и взаимопонимания вам!



букет для прекрасной невесты!




to be continued...
 
Алгъышлайма, толу юйдегили болугъуз !
 
Поздравляю счастья и терпения
 
Погода была прекрасная, невеста была потрясная!
Вот обожаю я эту скверную девчонку))) Могу обосновать))) Роскошная, красивая, немного капризная и медлительная пантера + ум, тонкость, человеческие качества и сложность натуры в в экзистенциальном смысле этого слова = Лёлик))) Как тут не заобожать ))) Вот и Тембулат не устоял)))
Лапатусик, я хочу, чтобы вы были очень преочень счастливы! Чтобы ты и Тима стали Дрим Тим и сделали былью сказки друг друга! Тима уже получил вчера строгий наказ беречь этот бруллиант, но и с тебя спрошу, как с келинки))) Оказывается))) Чтобы обеды сварены, тапки поданы и глазки в пол))) Вам бы ещё одно шириевское внушение её фирменным голосом))) В ваших московских грибоедовских загсах такой прикольной тётеньки не будет))) В общем, ещё раз поздравляю эту красивишную пару!
 
ЭгешЦикП.С. какая касивая ты была сиводня......и Тима тоже ничаго......)))п.с. шучу я )))) бек ариу киеуюбуз барды)))

Ничего себе ничаго!))) Я такой галстук (или как там эта красивая объёмная загагулина со стразиком по центру называется) только в кино видела))) Алёнка айтханлай, Дон Корлеоне))) Но Лёлик, конечно, была королевишной)))
Из приколов. Когда увидела Газаева и подвязанную к потолку массу шариков, в мозгу сработала вторая сигнальная система)))
А когда шарики-сердечки посыпались на нашу танцующую пару, одно такое сердечко зацепилось за пиджак Тимы))) По-моему очень символично)))
 
Очень рада рада тому, что люди находят друг друга, имеют желание дарить друг другу свою заботу, теплоту и любовь. Забавушка, от души желаю тебе почувствовать все эти радости и не забывай их дарить своей половинке Аллах насыб берсин сизге!
 
Алгъышлайма! Толу юйюрлю болугъуз!)
 
Patricia
Когда увидела Газаева и подвязанную к потолку массу шариков, в мозгу сработала вторая сигнальная система)))
А когда шарики-сердечки посыпались на нашу танцующую пару, одно такое сердечко зацепилось за пиджак Тимы)))


не дразни, да ))) нам тоже хотелось бы это увидеть ))))

Вот обожаю я эту скверную девчонку))) Могу обосновать))) Роскошная, красивая, немного капризная и медлительная пантера + ум, тонкость, человеческие качества и сложность натуры в экзистенциальном смысле этого слова = Лёлик)))

золотые слова!
Роскошная, грациозная, красивая, обаятельная, чуткая, нежная, наша Лейля
Лейля и Тембулат, берегите и цените друг друга! счастье вашей семьи в ваших руках, стойте (хоть вы и не гастербайтеры )

сказочно-сладкой совместной жизни

 
Поздравляю счастья и терпения
Аллах толу юй этсин,насыб берсин!
 
очень нравилась Забава Таулуевна)) когда-то я из-за нее осталась на форуме)
Счастья, понимания и гармонии молодым!
 
МашаАллах! Толу юйдеги болугъуз! Аллах иманлы, насыблы юйдеги этсин сизни!
 
Толу юйдегили болугъуз! Аллах насыбгны къызгъанмай берсин джангы къуралгъан юйдегиге!
 
Алгъышлайма, толу юйдегили болугъуз
 
Julia

не дразни, да ))) нам тоже хотелось бы это увидеть ))))

Кёрюрсе, у вас там вроде продолжение банкета намечается))) загсны масквада этерикдиле)))
 
Алгъышлайма, толу юйдегили болугъуз
 
serdechno pozdravlyaem!
 
Алгъышлайма
Толу юйдегили болугъуз
Аллах кеб насыб берсин
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам