Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Бёрю да ач къалмасын, эчки да ашалмасын.
  • Ачны эсинде – аш.
  • Аллахха ийнаннган кишини, Аллах онгдурур ишин.
  • Бозанг болмагъан джерге, къалагъынгы сукъма.
  • Билим къая тешер.
  • Гугурук къычырмаса да, тангны атары къалмаз.
  • Ишин билген, аны сыйын чыгъарады.
  • Эшекге миннген – биринчи айыб, андан джыгъылгъан – экинчи айыб.
  • Уллу суу бла уллу ауруудан башынгы сакъла.
  • Аман адам элни бир-бирине джау этер.
  • Борчунг бар эсе, хурджунунга ойлаб узал.
  • Чакъырылмагъан джерге барма, чакъырылгъан джерден къалма.
  • Дууулдаса – бал чибин, къонса – къара чибин.
  • Ачлыкъда тары гырджын халыуадан татлы.
  • Ат басханны джер билед.
  • Ауругъаннга – кийик саулукъ, джетген къызгъа – чилле джаулукъ.
  • Чомартны къолун джокълукъ байлар.
  • Байдан умут эте, джарлыдан ёгюз багъасы къорады.
  • Дуния аламаты сен эсенг да, игиме деб айтма.
  • Тёрени джагъы джокъ.
  • Хунаны тюбюн къазсанг, юсюнге ауар.
  • Кёб къычыргъандан – къоркъма, тынч олтургъандан – къоркъ.
  • Ачлыкъ отха секиртир.
  • Эркиши – от, тиширыу – суу.
  • Суугъа – чабакъ, къаягъа – ыргъакъ.
  • Тёзген – тёш ашар!
  • Джашны джигитлиги сорулур, къызны джигерлиги сорулур.
  • Хар сёзню орну барды.
  • Этек чакъмакълары баш джаргъан, сёлешген сёзлери таш джаргъан.
  • Минг тенг да азды, бир джау да кёбдю.
  • Джиби бир къат джетмей эди да, эки къат тарта эди.
  • Киштикге къанат битсе, чыпчыкъ къалмаз эди.
  • Джылар джаш, атасыны сакъалы бла ойнар.
  • Джангызны оту джарыкъ джанмаз!
  • Ашын ашагъанынгы, башын да сыйла.
  • Баш – акъыл ючюн, акъылман – халкъ ючюн.
  • Малны кют, джерни тюрт.
  • Эркишиге тары кебек танг кёрюнюр.
  • Ач – эснер, ат – кишнер.
  • Акъыллы башны – тили къысха.
  • Ишлерге уял да, ашаргъа табма.
  • Айтханы чапыракъдан ётмеген.
  • Къыз чыгъаргъан – къызыл къымжа.
  • Ёксюзню къалачы уллу кёрюнюр.
  • Ата Джуртуму башы болмасам да, босагъасында ташы болайым.
  • Аш хазыр болса, иш харам болур.
  • Эрине къаргъыш этген къатын, эрнин къабар.
  • Ишге юренсин къоллары, халкъ бла болсун джоллары.
  • Юйюнг бла джау болгъандан эсе, элинг бла джау бол.
  • Ач уят къоймаз.

 

Страницы: 1 2 След.
RSS
Забавина свадьба: Тембулат бла Лейла (Забава), толу юйдегили болугъуз!!!)))
 
http://oboi.kards.qip.ru/images/wallpaper/c5/d1/184773_1280_800.jpg

Дорогие Тембулат и Лейла!
В этот торжественный день хотелось бы...но не будем...вернее, будем, но позже...

тубикантиньюид
 
Алгъышлайма!!!!!!!! Насыплы болугъуз!!!!!!!!!!!
 
Толу юйдегили болугъуз!!!
Уллу насып Аллах берсин!!!



Зашауугъуз татлы болсун!



Этген муратларыгъызгъа Аллах зетдирсин!!!
 
Аллах толу юй этсин,насыб берсин!:-):-):-)
 
нуууууу ))))))0 и я поздравляю .. Эту экстравагантную леди))))))))) с Замужеством )))))
Счастья ВАМ молодые ))))))))
 
Поздравляю, Лейля, счастья тебе !
 
Лелька, родная наша, я очень счастлива за тебя......насыплы бол.....ты заслужила это счастье......
Аллах сизни бек сюеди......подарил сегодня такую замечательную погоду......солнечную, ясную....пусть ваша жизнь с Тембулатом будет такой же ясной и солнечной
Счастья безмерного вашему дому....пусть ваша совместная жизнь будет похожа на счастливую сказку.......

http://s02.radikal.ru/i175/1110/4d/cfbc04f97ea3.jpg

Зангы зуукъларыгъыз къуру да къууанцла келтирсинле юйюгюзге!

П.С. какая касивая ты была сиводня......и Тима тоже ничаго......)))
п.с. шучу я )))) бек ариу киеуюбуз барды)))
п.с.2 )))) люблю тебя )))) что и не говори))))
 
АЛЛАХ МУРАТЛАРЫГЪЫЗГЪА ДЖЕТДИРСИН!
 
Лейля и Теибулат!


Толу юйдегили болугъуз!



Аллах бир биригизден айырмасын! Счастья, любви и взаимопонимания вам!



букет для прекрасной невесты!




to be continued...
 
Алгъышлайма, толу юйдегили болугъуз !
 
Поздравляю счастья и терпения
 
Погода была прекрасная, невеста была потрясная!
Вот обожаю я эту скверную девчонку))) Могу обосновать))) Роскошная, красивая, немного капризная и медлительная пантера + ум, тонкость, человеческие качества и сложность натуры в в экзистенциальном смысле этого слова = Лёлик))) Как тут не заобожать ))) Вот и Тембулат не устоял)))
Лапатусик, я хочу, чтобы вы были очень преочень счастливы! Чтобы ты и Тима стали Дрим Тим и сделали былью сказки друг друга! Тима уже получил вчера строгий наказ беречь этот бруллиант, но и с тебя спрошу, как с келинки))) Оказывается))) Чтобы обеды сварены, тапки поданы и глазки в пол))) Вам бы ещё одно шириевское внушение её фирменным голосом))) В ваших московских грибоедовских загсах такой прикольной тётеньки не будет))) В общем, ещё раз поздравляю эту красивишную пару!
 
ЭгешЦикП.С. какая касивая ты была сиводня......и Тима тоже ничаго......)))п.с. шучу я )))) бек ариу киеуюбуз барды)))

Ничего себе ничаго!))) Я такой галстук (или как там эта красивая объёмная загагулина со стразиком по центру называется) только в кино видела))) Алёнка айтханлай, Дон Корлеоне))) Но Лёлик, конечно, была королевишной)))
Из приколов. Когда увидела Газаева и подвязанную к потолку массу шариков, в мозгу сработала вторая сигнальная система)))
А когда шарики-сердечки посыпались на нашу танцующую пару, одно такое сердечко зацепилось за пиджак Тимы))) По-моему очень символично)))
 
Очень рада рада тому, что люди находят друг друга, имеют желание дарить друг другу свою заботу, теплоту и любовь. Забавушка, от души желаю тебе почувствовать все эти радости и не забывай их дарить своей половинке Аллах насыб берсин сизге!
 
Алгъышлайма! Толу юйюрлю болугъуз!)
 
Patricia
Когда увидела Газаева и подвязанную к потолку массу шариков, в мозгу сработала вторая сигнальная система)))
А когда шарики-сердечки посыпались на нашу танцующую пару, одно такое сердечко зацепилось за пиджак Тимы)))


не дразни, да ))) нам тоже хотелось бы это увидеть ))))

Вот обожаю я эту скверную девчонку))) Могу обосновать))) Роскошная, красивая, немного капризная и медлительная пантера + ум, тонкость, человеческие качества и сложность натуры в экзистенциальном смысле этого слова = Лёлик)))

золотые слова!
Роскошная, грациозная, красивая, обаятельная, чуткая, нежная, наша Лейля
Лейля и Тембулат, берегите и цените друг друга! счастье вашей семьи в ваших руках, стойте (хоть вы и не гастербайтеры )

сказочно-сладкой совместной жизни

 
Поздравляю счастья и терпения
Аллах толу юй этсин,насыб берсин!
 
очень нравилась Забава Таулуевна)) когда-то я из-за нее осталась на форуме)
Счастья, понимания и гармонии молодым!
 
МашаАллах! Толу юйдеги болугъуз! Аллах иманлы, насыблы юйдеги этсин сизни!
 
Толу юйдегили болугъуз! Аллах насыбгны къызгъанмай берсин джангы къуралгъан юйдегиге!
 
Алгъышлайма, толу юйдегили болугъуз
 
Julia

не дразни, да ))) нам тоже хотелось бы это увидеть ))))

Кёрюрсе, у вас там вроде продолжение банкета намечается))) загсны масквада этерикдиле)))
 
Алгъышлайма, толу юйдегили болугъуз
 
serdechno pozdravlyaem!
 
Алгъышлайма
Толу юйдегили болугъуз
Аллах кеб насыб берсин
Страницы: 1 2 След.
Читают тему (гостей: 1)

 

Написать нам