Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Ата – баланы уясы.
  • Хоншуну тауугъу къаз кёрюнюр, келини къыз кёрюнюр.
  • Чомартны къолун джокълукъ байлар.
  • Татлы тилде – сёз ариу, чемер къолда – иш ариу.
  • Ата Джуртуму башы болмасам да, босагъасында ташы болайым.
  • Хатерли къул болур.
  • Къазанчы аман болса, къазаны къайнамаз.
  • Айранын берсенг, челегин да къызгъанма.
  • Кирсизни – саны таза, халалны – къаны таза.
  • Ариу сёз – къылычдан джити.
  • Аджаллыгъа окъсуз шкок атылыр.
  • Къыйынлы джети элни къайгъысын этер.
  • Мал тутхан – май джалар.
  • Къонакъ аз олтурур, кёб сынар.
  • Хансыз джомакъ болмаз.
  • Эркиши – от, тиширыу – суу.
  • Алтыннга тот къонмаз.
  • Сууда джау джокъ, кёб сёзде магъана джокъ.
  • Ёлген эшек бёрюден къоркъмайды.
  • Термилгенинги табмазса, кюлгенинге тюберсе.
  • Аманнга игилик этсенг, юйюнге сау бармазса.
  • Ашхы сёз таш тешер.
  • Ашыкъгъан cуу, тенгизге джетмез.
  • Акъдан къара болмаз.
  • Ашарыкъда сайлагъаннга – чий гырджын.
  • Азыгъы аз, алгъа къабар, аты аман, алгъа чабар.
  • Айырылгъанланы айю ашар, бёлюннгенлени бёрю ашар.
  • Рысхысына кёре, джаш ёсер, къышлыгъына кёре, мал ёсер.
  • Эринчекге кюн узун.
  • Джарлыны тону джаз битер.
  • Окъугъан озар, окъумагъан тозар.
  • Кесине оноу эте билмеген, халкъына да эте билмез.
  • Телиге акъыл салгъандан эсе, ёлгеннге джан салырса.
  • Акъыллы башны – тили къысха.
  • Ёлюк кебинсиз къалмаз.
  • Ач бёрюге мекям джокъ.
  • Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
  • Тамбла алтындан бюгюн багъыр ашхы.
  • Аманны эки битли тону болур, бирин сеннге кийдирир, бирин кеси киер.
  • Таш ата билмеген, башына урур.
  • Чакъырылмагъан джерге барма, чакъырылгъан джерден къалма.
  • Аллахдан тилесенг, кёб тиле.
  • Тенгинг джокъ эсе – изле, бар эсе – сакъла!
  • Ариу сёз аурууунгу алыр.
  • Къарыусузгъа кюлме, онгсузгъа тийме.
  • Джюрек кёзден алгъа кёрюр.
  • Кюлме джашха – келир башха.
  • Къарт болгъан джерде, берекет болур, сабий болгъан джерде, оюн болур.
  • Аллахха ийнаннган кишини, Аллах онгдурур ишин.
  • Чомарт къолда мал къалмаз.

 

Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7
RSS
КРАСИВЕЙШИЕ ЛЮДИ КИНО
 
из молодых... Микелла, фамилию не помню... итальянка) [img:0314fdcbb4]http://cs202.vkontakte.ru/u27579420/103001169/x_e6fda9df.jpg[/img:0314fdcbb4] [img:0314fdcbb4]http://cs4285.vkontakte.ru/u31466496/92118320/x_5bf92374.jpg[/img:0314fdcbb4] Кира Найтли) [img:0314fdcbb4]http://kinoindustr.com/wp-content/uploads/2011/01/keira-knightley-000a.jpg[/img:0314fdcbb4]
 
и Гедеон Буркхарт) [img:2c2b958ae9]http://st.kinopoisk.ru/im/kadr/7/2/0/kinopoisk.ru-Gedeon-Burkhard-720451.jpg[/img:2c2b958ae9]
 
[b:8c57b95e9c]Liberty[/b:8c57b95e9c], Алферову никак не могу воспринимать красивой внешне, отсутствует внутренняя красота или, может, слишком присутствует самолюбование. вобщем, она мне не нравится, как публичная личность, и это искажает для меня ее образы в кино, и ее лицо.
 
Цитата
из молодых... Микелла, фамилию не помню... итальянка)
къарачай къызгъа ошайды)) эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
 
Цитата
из молодых... Микелла, фамилию не помню... итальянка)
къарачай къызгъа ошайды)) эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
 
[b:703e24119f]Janet[/b:703e24119f], +1 про Алферову. Симпатична и.... и все. К актрисам лично у меня немало требований... И красота тут далекооо не на первом месте. Шэрон Стоун не любила, пока не [s:703e24119f]увидела ее в фильме Скорсезе "Казино"[/s:703e24119f] прочла ее цитату:[i:703e24119f] "Актриса - это больше, чем женщина, актер - это меньше, чем мужчина"[/i:703e24119f] * Так вот, Алферова - это не больше, чем обычная женщина. [i:703e24119f]* - за дословность цитаты не ручаюсь...[/i:703e24119f]
 
[b:93cc92b0db]Liberty[/b:93cc92b0db], Гвоздикова :smt023 особенно в Большой перемене))))
 
Цитата
эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
у нее интересная фамилия
 
Цитата
[b:843c64577a]Liberty[/b:843c64577a], Гвоздикова :smt023 особенно в Большой перемене))))
да! с этого фильма и узнала ее)) очаровательная)
 
Цитата
Цитата
эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
у нее интересная фамилия
Къызла, тохтагъыз, я ее уже для своего дяхана присмотрела)))
 
[b:d19a833f89]Janet[/b:d19a833f89], [b:d19a833f89]Beleza[/b:d19a833f89], наверное, не знаю ничего такого про Алферову в жизни... что знаете вы) не интересовалась) НО, в фильме она очень хороша... такая гордая и красивая) ну и молодой Абдулов)
 
[b:32f19b51a6]Ева Грин[/b:32f19b51a6] особенно взгляд... :smt023 [img:32f19b51a6]http://moviesmedia.ign.com/movies/image/article/105/1051577/cracks-20091203062938542_640w.jpg[/img:32f19b51a6] [img:32f19b51a6]http://www.aceshowbiz.com/images/still/cracks05.jpg[/img:32f19b51a6]
 
[b:18a02f5baa]Liberty[/b:18a02f5baa], я после нее в этом фильме решил в аспирантуру идти))) думал, там такие же будут :smt129 :smt129 :smt129 суровая правда жизни все расставила по местам :smt124
 
[b:f2be6a3833]Бред09[/b:f2be6a3833], уфф))))))))))) не в ту пошел аспирантуру)))) Я бы не прочь так вдохновиться... вдохновите меня кем-нибудь))
 
[color=red:20eb4d1a5c]Джеффри дин Морган Самый самый )[/color:20eb4d1a5c] [img:20eb4d1a5c]http://www.kinomania.ru/stars/j/jeffrey_dean_morgan/vert/1.jpg[/img:20eb4d1a5c]
 
[color=red:65631e1277]Лиивв[/color:65631e1277] [img:65631e1277]http://img363.imageshack.us/img363/7389/4bxs22sdf6.jpg[/img:65631e1277]
Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7
Читают тему (гостей: 3)

 

Написать нам