Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Кюлме джашха – келир башха.
  • Къар – келтирди, суу – элтди.
  • Аз айтсам, кёб ангылагъыз.
  • Шапа кёб болса, аш татымсыз болур.
  • Къолу уллу – асыу, аягъы уллу – джарсыу.
  • Ойнай билмеген, уруб къачар.
  • Ариу сёз джыланны орнундан чыгъарыр.
  • Бети бедерден, намыс сакълама.
  • Урама да – ёледи, сатама да – келеди.
  • Тулпарлыкъ, билекден тюл – джюрекден.
  • Сабий кёргенин унутмаз.
  • Элни кючю – эмеген.
  • Экиндини кеч къылсанг, чабыб джетер ашхам.
  • Джылыгъа джылан илешир.
  • Къайтырыкъ эшигинги, къаты уруб чыкъма.
  • Сабийни джумушха джибер да, ызындан бар.
  • Зарда марда джокъ.
  • Мухардан ач ычхынмаз.
  • Кирсизни – саны таза, халалны – къаны таза.
  • Чакъырылгъанны аты, чакъырылмагъанны багъасы болур.
  • Тил джюрекге джол ишлейди.
  • Сютню башын джалагъан къутулур, тюбюн ичген тутулур.
  • Биреуню эскиси биреуге джангы болмайды.
  • Биреуге кёлтюрген таягъынг, кесинги башынга урур.
  • Адебни адебсизден юрен.
  • Адам бла мюлк юлешмеген эсенг, ол адамны билиб бошагъанма, деб кесинги алдама.
  • Ариу сёзде ауруу джокъ.
  • Уллу сёзде уят джокъ.
  • Тилде сюек болмаса да, сюек сындырыр.
  • Алгъанда – джууукъ, бергенде – джау.
  • Аманнга алтын чыдамаз.
  • Кёз – сюйген джерде, къол – ауругъан джерде.
  • Аджашханны ызындагъы кёреди, джангылгъанны джанындагъы биледи.
  • Илму – джашауну джолу.
  • Эки къатын алгъанны къулагъы тынгнгаймаз.
  • Таякъ этден ётер, тил сюекден ётер.
  • Иги джашны ышаны – аз сёлешиб, кёб тынгылар.
  • Тилчиден кери бол.
  • Ашхы адам – халкъ байлыгъы, ашхы джер – джашау байлыгъы.
  • Эм уллу байлыкъ – джан саулукъ.
  • Ачыкъ джюрекге джол – ачыкъ.
  • Келгинчи, къонакъ уялыр, келгенден сора, къонакъбай уялыр.
  • Къозулугъунда тоймагъан, къойлугъунда тоймаз.
  • Ишлемеген – тишлемез.
  • Таш бла ургъанны, аш бла ур.
  • Джолда аягъынга сакъ бол, ушакъда тилинге сакъ бол.
  • Джаным-тиним – окъуу, билим.
  • Бойнуму джети джерден кессенг да, мен ол ишни этеллик тюлме.
  • Телини эшигин, махтау джабар.
  • Тёгюлген тюгел джыйылмайды.

 

Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7
RSS
КРАСИВЕЙШИЕ ЛЮДИ КИНО
 
из молодых... Микелла, фамилию не помню... итальянка) [img:0314fdcbb4]http://cs202.vkontakte.ru/u27579420/103001169/x_e6fda9df.jpg[/img:0314fdcbb4] [img:0314fdcbb4]http://cs4285.vkontakte.ru/u31466496/92118320/x_5bf92374.jpg[/img:0314fdcbb4] Кира Найтли) [img:0314fdcbb4]http://kinoindustr.com/wp-content/uploads/2011/01/keira-knightley-000a.jpg[/img:0314fdcbb4]
 
и Гедеон Буркхарт) [img:2c2b958ae9]http://st.kinopoisk.ru/im/kadr/7/2/0/kinopoisk.ru-Gedeon-Burkhard-720451.jpg[/img:2c2b958ae9]
 
[b:8c57b95e9c]Liberty[/b:8c57b95e9c], Алферову никак не могу воспринимать красивой внешне, отсутствует внутренняя красота или, может, слишком присутствует самолюбование. вобщем, она мне не нравится, как публичная личность, и это искажает для меня ее образы в кино, и ее лицо.
 
Цитата
из молодых... Микелла, фамилию не помню... итальянка)
къарачай къызгъа ошайды)) эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
 
Цитата
из молодых... Микелла, фамилию не помню... итальянка)
къарачай къызгъа ошайды)) эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
 
[b:703e24119f]Janet[/b:703e24119f], +1 про Алферову. Симпатична и.... и все. К актрисам лично у меня немало требований... И красота тут далекооо не на первом месте. Шэрон Стоун не любила, пока не [s:703e24119f]увидела ее в фильме Скорсезе "Казино"[/s:703e24119f] прочла ее цитату:[i:703e24119f] "Актриса - это больше, чем женщина, актер - это меньше, чем мужчина"[/i:703e24119f] * Так вот, Алферова - это не больше, чем обычная женщина. [i:703e24119f]* - за дословность цитаты не ручаюсь...[/i:703e24119f]
 
[b:93cc92b0db]Liberty[/b:93cc92b0db], Гвоздикова :smt023 особенно в Большой перемене))))
 
Цитата
эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
у нее интересная фамилия
 
Цитата
[b:843c64577a]Liberty[/b:843c64577a], Гвоздикова :smt023 особенно в Большой перемене))))
да! с этого фильма и узнала ее)) очаровательная)
 
Цитата
Цитата
эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
у нее интересная фамилия
Къызла, тохтагъыз, я ее уже для своего дяхана присмотрела)))
 
[b:d19a833f89]Janet[/b:d19a833f89], [b:d19a833f89]Beleza[/b:d19a833f89], наверное, не знаю ничего такого про Алферову в жизни... что знаете вы) не интересовалась) НО, в фильме она очень хороша... такая гордая и красивая) ну и молодой Абдулов)
 
[b:32f19b51a6]Ева Грин[/b:32f19b51a6] особенно взгляд... :smt023 [img:32f19b51a6]http://moviesmedia.ign.com/movies/image/article/105/1051577/cracks-20091203062938542_640w.jpg[/img:32f19b51a6] [img:32f19b51a6]http://www.aceshowbiz.com/images/still/cracks05.jpg[/img:32f19b51a6]
 
[b:18a02f5baa]Liberty[/b:18a02f5baa], я после нее в этом фильме решил в аспирантуру идти))) думал, там такие же будут :smt129 :smt129 :smt129 суровая правда жизни все расставила по местам :smt124
 
[b:f2be6a3833]Бред09[/b:f2be6a3833], уфф))))))))))) не в ту пошел аспирантуру)))) Я бы не прочь так вдохновиться... вдохновите меня кем-нибудь))
 
[color=red:20eb4d1a5c]Джеффри дин Морган Самый самый )[/color:20eb4d1a5c] [img:20eb4d1a5c]http://www.kinomania.ru/stars/j/jeffrey_dean_morgan/vert/1.jpg[/img:20eb4d1a5c]
 
[color=red:65631e1277]Лиивв[/color:65631e1277] [img:65631e1277]http://img363.imageshack.us/img363/7389/4bxs22sdf6.jpg[/img:65631e1277]
Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7
Читают тему (гостей: 2)

 

Написать нам