Войти на сайт
24 Июня  2026 года

 

  • Къаллай салам берсенг, аллай джууаб алырса.
  • Суу да къайтады чыкъгъан джерине.
  • Келлик заман – къартлыкъ келтирир, кетген заман – джашлыкъ ёлтюрюр.
  • Къатыны харакетли болса, эри къымсыз болур.
  • Адеб базарда сатылмаз.
  • Айраннга суу къош, телиге джол бош.
  • Намысы болмагъанны, сыйы болмаз.
  • Ата джурт – алтын бешик.
  • Тилде сюек болмаса да, сюек сындырыр.
  • Тюзлюк тас болмайды.
  • Ашлыкъны арба юйге келтирир, чана базаргъа элтир.
  • Акъыллы айтыр эди, акъылсыз къоймайды.
  • Махтаннган къыз, тойда джукълар.
  • Аллахха ийнаннган кишини, Аллах онгдурур ишин.
  • Экеу тутушса, биреу джыгъылыр.
  • Къарнынг тойгъунчу аша да, белинг талгъынчы ишле.
  • Орундукъ тюбюнде атылсам да, орта джиликме, де да айлан.
  • Эки ойлашыб, бир сёлешген.
  • Окъуусуз билим – джокъ, билимсиз кюнюнг – джокъ.
  • Тамырсыз терекге таянма – джыгъылырса.
  • Дуния малгъа сатылма, кесингден телиге къатылма.
  • Юй кюйдю да, кюйюз чыкъды, ортасындан тюйюш чыкъды.
  • Юй ишлеген балта эшикде къалыр.
  • Къарыусузгъа кюлме, онгсузгъа тийме.
  • Къарын къуру болса, джюрек уру болур.
  • Эм уллу байлыкъ – джан саулукъ.
  • Ёзденликни джайгъан – джокълукъ.
  • Ачлыкъ отха секиртир.
  • Телини эшигин, махтау джабар.
  • Уруну арты – къуру.
  • Окъугъан озар, окъумагъан тозар.
  • Джеринден айырылгъан – джети джылар, джуртундан айырылгъан – ёлгюнчю джылар.
  • Ата – баланы уясы.
  • Билимсиз иш бармаз.
  • Ауурну тюбю бла, дженгилни башы бла джюрюген.
  • Тенги кёбню джау алмаз, акъылы кёбню дау алмаз.
  • Тойгъан джерден туугъан джер игиди.
  • Эркиши – от, тиширыу – суу.
  • Хар ишни да аллы къыйынды.
  • Нарт сёз къарт болмаз.
  • Ана – юйню кюн джарыгъы.
  • Хар сёзню орну барды.
  • Къан бла кирген, джан бла чыгъар.
  • Сормай – алма, чакъырылмай – барма.
  • Байны оноуу, джарлыгъа джарамаз.
  • Юйлю уругъа ит чабмаз.
  • Ётюрюкню къуйругъу – бир тутум.
  • Ёлмесенг да, къарт дамы болмазса?
  • Мал кёб болса, джууукъ кёб болур.
  • Чомартны къолун джокълукъ байлар.

 

Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7
RSS
КРАСИВЕЙШИЕ ЛЮДИ КИНО
 
из молодых... Микелла, фамилию не помню... итальянка) [img:0314fdcbb4]http://cs202.vkontakte.ru/u27579420/103001169/x_e6fda9df.jpg[/img:0314fdcbb4] [img:0314fdcbb4]http://cs4285.vkontakte.ru/u31466496/92118320/x_5bf92374.jpg[/img:0314fdcbb4] Кира Найтли) [img:0314fdcbb4]http://kinoindustr.com/wp-content/uploads/2011/01/keira-knightley-000a.jpg[/img:0314fdcbb4]
 
и Гедеон Буркхарт) [img:2c2b958ae9]http://st.kinopoisk.ru/im/kadr/7/2/0/kinopoisk.ru-Gedeon-Burkhard-720451.jpg[/img:2c2b958ae9]
 
[b:8c57b95e9c]Liberty[/b:8c57b95e9c], Алферову никак не могу воспринимать красивой внешне, отсутствует внутренняя красота или, может, слишком присутствует самолюбование. вобщем, она мне не нравится, как публичная личность, и это искажает для меня ее образы в кино, и ее лицо.
 
Цитата
из молодых... Микелла, фамилию не помню... итальянка)
къарачай къызгъа ошайды)) эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
 
Цитата
из молодых... Микелла, фамилию не помню... итальянка)
къарачай къызгъа ошайды)) эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
 
[b:703e24119f]Janet[/b:703e24119f], +1 про Алферову. Симпатична и.... и все. К актрисам лично у меня немало требований... И красота тут далекооо не на первом месте. Шэрон Стоун не любила, пока не [s:703e24119f]увидела ее в фильме Скорсезе "Казино"[/s:703e24119f] прочла ее цитату:[i:703e24119f] "Актриса - это больше, чем женщина, актер - это меньше, чем мужчина"[/i:703e24119f] * Так вот, Алферова - это не больше, чем обычная женщина. [i:703e24119f]* - за дословность цитаты не ручаюсь...[/i:703e24119f]
 
[b:93cc92b0db]Liberty[/b:93cc92b0db], Гвоздикова :smt023 особенно в Большой перемене))))
 
Цитата
эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
у нее интересная фамилия
 
Цитата
[b:843c64577a]Liberty[/b:843c64577a], Гвоздикова :smt023 особенно в Большой перемене))))
да! с этого фильма и узнала ее)) очаровательная)
 
Цитата
Цитата
эсинге тюшюр тукъумун))) пробъем :smt003
у нее интересная фамилия
Къызла, тохтагъыз, я ее уже для своего дяхана присмотрела)))
 
[b:d19a833f89]Janet[/b:d19a833f89], [b:d19a833f89]Beleza[/b:d19a833f89], наверное, не знаю ничего такого про Алферову в жизни... что знаете вы) не интересовалась) НО, в фильме она очень хороша... такая гордая и красивая) ну и молодой Абдулов)
 
[b:32f19b51a6]Ева Грин[/b:32f19b51a6] особенно взгляд... :smt023 [img:32f19b51a6]http://moviesmedia.ign.com/movies/image/article/105/1051577/cracks-20091203062938542_640w.jpg[/img:32f19b51a6] [img:32f19b51a6]http://www.aceshowbiz.com/images/still/cracks05.jpg[/img:32f19b51a6]
 
[b:18a02f5baa]Liberty[/b:18a02f5baa], я после нее в этом фильме решил в аспирантуру идти))) думал, там такие же будут :smt129 :smt129 :smt129 суровая правда жизни все расставила по местам :smt124
 
[b:f2be6a3833]Бред09[/b:f2be6a3833], уфф))))))))))) не в ту пошел аспирантуру)))) Я бы не прочь так вдохновиться... вдохновите меня кем-нибудь))
 
[color=red:20eb4d1a5c]Джеффри дин Морган Самый самый )[/color:20eb4d1a5c] [img:20eb4d1a5c]http://www.kinomania.ru/stars/j/jeffrey_dean_morgan/vert/1.jpg[/img:20eb4d1a5c]
 
[color=red:65631e1277]Лиивв[/color:65631e1277] [img:65631e1277]http://img363.imageshack.us/img363/7389/4bxs22sdf6.jpg[/img:65631e1277]
Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7
Читают тему (гостей: 3)

 

Написать нам